Hybrydowe toppery od Victoria Vynn | Star Event oraz Gold Foil

Lakiery hybrydowe coraz większym szturmem zajmują blogosferę urodową. Sama jeszcze całkiem nie tak dawno nie byłam przekonana do tego rodzaju manicure, ale...przekonałam się że nie taki diabeł straszny jak go malują. ;) Odpowiednio nałożony, odpowiednio ściągnięty nie zrobi nam krzywdy. A możliwości jest naprawdę sporo. Różnego rodzaju pyłki, brokaty, ozdoby wyglądają na hybrydzie jakoś lepiej niż na zwykłych co nie zmienia faktu że nie odejmę od zwykłych lakierów i przerzucę się totalnie na hybrydy. Używam ich teraz zamiennie. :) Oprócz zwykłych kolorów i tych mniej zwykłych (termalne, z drobinkami, magnetyczne) wśród hybryd można też znaleźć toppery, czyli lakiery które nakładamy na jakąś bazę. I dziś o dwóch takich gagatkach.


Oba są marki Victoria Vynn, jednak oba są z rożnych serii co widać między innymi po buteleczkach. Pojemność (8 ml) mają taką samą, ceny nieznacznie się różnią. te z serii Pure (białe buteleczki) kosztują 28 zł zaś te z serii Gel Polish (czarne buteleczki) są już po 35 zł.

VICTORIA VYNN - seria PURE Creamy Hybrid
038 STAR EVENT
Hybryda usuwana specjalnym alkoholem (Alco remover), który nie zawiera acetonu w składzie a co za tym idzie jest bardziej bezpieczna dla naszych paznokci. Wystarczy spiłować top i nałożyć kompresy nasączone tym alkoholem. Co ważne utwardza się tylko w lampach LED (lub UV/LED i tym podobnych).

Star Event to przezroczysta nieco gęsta (ale nie za bardzo) baza z mnóstwem kolorowych drobinek. Drobinki mają 3 rozmiary - malusie kropeczki, miniaturowe "trójkąty" oraz trochę większe heksy - całość przypomina brokat w kilku kolorach. Na pewno widać róż, fiolet, zieleń, srebro. W zależności od koloru bazowego drobinki mogą zmieniać swój kolor. Inaczej będzie prezentować się na bieli a inaczej na czerni bądź jeszcze innym kolorze. 

Ciekawy lakier który można wykorzystać na wiele sposobów. Sama użyłam go do syreniego manicure nakładając lakier na wtarty pyłek (efekt kameleona) co przydało mu delikatnie trójwymiaru i efektu prawdziwych łusek. ;)


Victoria Vynn - seria Gel Polish
111 GOLD FOIL

Serię Gel Polish usuwamy już za pomocą acetonu (albo frezarki czy metoda pilnikową) i możemy utwardzać również w lampach UV.

Gold Foil to lakier z przezroczystą bazą i mnóstwem kawałków złotej folii o rożnych kształtach. Jeśli ktoś nie ma cierpliwości do cięcia folii na takie drobne kawałeczki a później jeszcze ich nakładania to ten lakier okaże się zbawieniem. ;) Idealny do stylizacji karnawałowych. Świetnie będzie wyglądać w połączeniu z czernią, złotem i czerwienią (i jego pochodnymi) bądź tez z fioletami.

Sama połączyłam go z czernią oraz niebiesko-fioletowym pyłkiem kameleonowym. 

Takie lakiery maja swój urok i potrafią ożywić niejedną zwykła stylizację. :)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz