Checkered pattern manicure

Bardzo lubię wszelkiej maści geometryczne wzory i to nie tylko na paznokciach, ale na nich zawsze wyglądają świetnie, również na krótkich paznokciach. Dziś jedno z takich prostych geometrycznych zdobień.

Do wykonania tego manicure potrzebowałam: dwóch lakierów bazowych o kremowym bezdrobinkowym wykończeniu, dwóch metalicznych lakierów do stemplowania, płytki, stempla, zdrapki oraz topu (i czegoś do zabezpieczenia skórek przed stemplowaniem).

Z tego powodu wykorzystałam dwa lakiery Miss Sporty o kolorystyce której nie widzę u siebie solo, ale w zdobieniach są już całkiem ciekawe. Są to lakiery z serii Gel Shine o numerach 560 (militarna zieleń) i 563 (czekoladka).
Do tego dwa lakiery do stemplowania od B. loves plates & Colour Alike z serii Sweet as Candy: 49 B. a Sour Jelly oraz 51 B. a Milk Chocolate.
Wzór kratki pochodzi z płytki B. loves plates, B.07 beauty of simplicity. Zdrapka i stempel z niebieską gumą to również B. loves plates. Top coat to zaś Seche Vite.

Trzy paznokcie (kciuk, wskazujący, środkowy) pomalowane zostały militarną zielenią, dwa pozostałe czekoladką. Stemplowałam odwrotnymi kolorami: brązem po zieleni, zielenią po brązie. I wyszło mi coś na wzór kocyka na paznokciach. ;) Taki checkered pattern manicure. ;)O tych lakierach do stemplowania niebawem napiszę, płytka też pewnie będzie miała swoje piec minut w najbliższym czasie. ;)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz