Trochę geometrii i błysku na hybrydzie | B. loves plates | LU Professionali Cosmetics

Kilka dni temu prezentowałam swatch czekoladowego lakieru hybrydowego marki LU Professionali Cosmetics - dziś natomiast pokazuję na nim proste zdobienie z użyciem stempli.
Czasami prostota jest najlepsza a mimo to paznokcie mogą wyglądać ciekawie i nieszablonowo. Wystarczy pomalować je na jeden kolor, dodać brokatu na jeden z paznokci i stemple na jeden czy dwa paznokcie. 

Bazą całego zdobienia jest numer 085 od LU Professionali Cosmetics (recenzja - klik klik klik). Dodatkowo pod kolorem jest baza witaminiowa i baza Grafen Pro tejże marki. Całość wykończyłam topem Quick Finish, także od LU.
Na serdecznym znajduje się brokat, który najpierw sypnęłam na nieutwardzoną warstwę koloru i utwardziłam. Później przykryłam go 2 cienkimi warstwami topu (był to top Semilaca ale zabrakło mi go na zdjęciach).
Wskazujący i mały zostały potraktowane wzorem z płytki B. loves plates, B.07 beauty is simplicity. Użyłam do tego lakieru do stemplowania B. loves plates & Colour Alike z kolekcji Sweet as Candy o numerze BLP50 B. a Cherry Lillipop (recenzja całej kolekcji - klik klik klik).


Nic wymyślnego ani zajmującego nie wiadomo ile czasu a jednak przykuwającego wzrok. :)


Podoba Ci się takie połączenie?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz