Wyzwanie paznokciowe z Rainbow Lyll - zapisy

by - niedziela, września 11, 2016

W końcu i ja postanowiłam stworzyć jakieś wyzwanie. :) Czasem dołączam do niektórych bo to świetna zabawa. :) Długo zastanawiałam się nad tematami i zrobiłam taki miks. ;) 


Zasady wyzwania są proste. Jest 6 tygodni wyzwania, każdy zaczyna się w poniedziałek i kończy w niedzielę. W każdy nowy poniedziałek tygodnia (najpóźniej we wtorek - piszę na zapas żeby nie było później nieporozumień ;)) będę publikować nasze podsumowania.

Prace wysyłacie na mojego blogowego maila: LYLLEILL.LYS@GMAIL.COM w tytule wpisując: WYZWANIE - Tydzień X (tu podajecie numer tygodnia) - ... (w miejsce kropek wpisujecie swój nick).

Dołączyć może każdy - posiadający bloga, konto na Facebooku czy Instagramie. Ważne jest aby opublikować zdjęcie gdzieś w Internecie i dopiero później przesłać je do mnie z linkiem odsyłającym (link + zdjęcie + wasz nick). Dodatkowo można dołączyć w każdym tygodniu - nie musisz brać udziału w każdym.

Można przesłać więcej niż jedną pracę na jeden tydzień - ale niech będą to maksymalnie 2 prace. ;)

Będzie mi miło jeśli gdzieś udostępnisz informację (np. baner) o wyzwaniu ale nie wymagam tego. :)

Tematy każdy interpretuje na swój sposób - myślę, że nazwy są wystarczająco konkretne. :) Czy będziesz malować na hybrydzie, żelu czy naturalnych, czy wykonasz zdobienie stemplami, naklejkami czy ręcznie - wszystko dozwolone - pod warunkiem, że to Twoja praca. :)

Możecie zgłaszać się do 25 września - jeśli ktoś później dołączy - chętnie go przyjmiemy. :)

Edit: Hashtag wyzwania, który możecie używać w social mediach: 
#WyzwanieRainbowLyll


Lista osób biorących udział w wyzwaniu:


You May Also Like

21 komentarze