Holograficzne złoto od Delia Cosmetics

by - wtorek, września 06, 2016

Przy okazji jakichś zakupów internetowych znalazłam lakiery holograficzne marki Delia, a że nie miałam nic złotego to stwierdziłam że go kupię i zobaczę co to za cudak.


Marka: Delia Cosmetics
Seria: Coral | HOLOgraphic
Numer i nazwa: H04
Pojemność: 11 ml
Cena: ok. 7 zł
Rodzaj: rozproszone holo
Pędzelek: krótki, średniej szerokości, prosty
Kolor: szampańskie złoto
Krycie: 2-3 warstwy
Dostępność: ?


Prostokątna buteleczka typowa dla lakierów od Delia Cosmetics. Tylko starsze wersje wyglądały trochę inaczej. Pędzelek dosyć krótki i ma mega prosty pędzelek, ale mimo to wygodny przy aplikacji.


Swój egzemplarz kupiłam w sklepie Dobra Rada, ale obecnie nie widzę go w asortymencie. Wydaje mi się, że wycofali je z obiegu bo na sklepie producenta też już ich nie widzę. Czasem jednak można trafić na takie lakiery jeszcze na allegro czy w małych drogeriach.


Do pełnego krycia wystarczą nam 2 lub 3 cienkie warstwy - w zależności jakiego efektu oczekujemy. Na zdjęciach są 2 warstwy. 


Lakier schnie błyskawicznie i zasycha na połysk. Nie mamy tutaj satyny czy półmatu, które czasami występują przy tego typu lakierach, ale połysk jak przy topach nabłyszczających.


Jego kolor określiłabym jako szampańskie ciemniejsze złoto - nie ani ani zbyt ciemny ani zbyt jasny. Całkiem przyjemny kolorek.


A co z efektem holograficznym? Otóż jest to mocno rozproszone holo, które na zdjęciach ciężko uchwycić, ale na żywo efekt jest bardziej widoczny. Na zdjęciach wygląda bardziej jak drobno zmielony shimmer i w sumie coś w tym jest. Powiedzmy że to taki drobno zmielony holo shimmer w złotej bazie. 
Nie jest to super holo, ale tez nie oszukujmy się - za taką cenę nie znajdziemy super holosia bo pigmenty holo do najtańszych nie należą.
Mimo tego lakier ma swój urok i wygląda bardzo ciekawie. :)


Znacie lub macie lakiery z tej serii? Swatchy złotego nie widziałam na google. ;)

You May Also Like

29 komentarze