Zakupy z aliexpress.com | Gadżety i biżuteria

by - środa, lipca 27, 2016

Zakupy na aliexpress.com potrafią wciągać. Dziś chciałabym pokazać wam co udało mi się upolować za przysłowiowe grosze na tej stronce. ;) Oczywiście minusem jest to, że na paczkę czekamy od 2 do nawet 8 tygodni (przez choćby strajki na poczcie), ale czasem warto coś tam zamówić. na chwilę obecną skupiłam się na biżuterii i gadżetach.


Post będzie podzielony na paczki, w których przychodziły moje zamówienia.


W jednej z paczek znalazła się sama biżuteria. Opaska na włosy za 7,94 zł z koralików i łańcuszka - niestety okazała się oryginalnie trochę za dużo, więc muszę skrócić łańcuszki. Będzie ciekawym elementem do zdjęć, np. makijaży, które znów muszę zacząć publikować od czasu do czasu. ;)


Kolczyki typu cut jacket (kolczyki za ucho) z białymi kwiatkami kosztowały mnie 7,82 zł i można je nosić na dwa sposoby. Albo tylko część wkładana do ucha (tutaj akurat kwiatki) albo jako całość. Być może już widzieliście zdjęcia takich kolczyków - ja je pokochałam bo wyglądają cudownie.


Kolejne kolczyki tego typu, tym razem bardziej eleganckie. Wybrałam je z myślą o weselu na które idę (mam też już kolię o podobnym wzorze). Kosztowały 3,85 zł więc po prostu grosze, a wyglądają jak milion dolców. ;)


Dodatkowo dwa wisiorki, które świecą na niebiesko w ciemnościach. <3 Oba kosztowały mnie 6,42 zł (za jeden, więc trzeba policzyć podwójnie).
W następnej paczce oprócz biżuterii znalazło się też i coś do paznokci. ;)


Ozdobny grzebyk do włosów wygląda przepięknie. Jest jednak trochę ciężkawy więc nie wiem jak to wyjdzie na moich niezbyt grubych włosach. Cena: 6,15 zł.


Listkowe spinko-wsuwki. Dosyć mocny mają "zaczep" ale są prześliczne i od czasu do czasu na pewno je nałożę. Cena: 1,11 zł i 1,32 zł.


Pawia spinka do włosów, będzie idealna na jakieś wyjścia. :) Cena: 2,79 zł.


Kolczyk do nosa gdzie nie musimy mieć dziurki więc coś idealnego do zdjęć. :) Cena: 1,56 zł.


Kolejne kolczyki typu ear jacket. Jakoś się tak stało, że kwiatowe mi się zdublowały, ale na szczęście mają inne kolory. ;) Cena: stokrotkowe 3,08 zł, księżycowe 2,79 zł.


Kółko ozdób do paznokci. Cena: 2,46 zł.


Piętnaście opakowań przeróżnych szablonów do frencha, nie tylko klasycznego. Już nawet pokazywałam dwa zdobienia przy użyciu jednego ze wzorów. Produkt, który zdecydowanie kupię jeszcze nie raz. ;) Cena: 4,60 zł.

Drewniane manekiny do ćwiczenia malowania ludzkich figur. Ich odwzorowywanie na początku nie jest wcale takie łatwe jakby się wydawało. :p Co prawda mniejsza figurka przyszła uszkodzona, ale sklep odda mi większą część kwoty za niego. :) Cena: 15,54 zł za oba.
Żele do malowania które można utwardzić w lampie UV lub LED. Wybrałam na początek czerń i biel i zobaczymy co mi z tego wyjdzie. ;) Cena: 6,02 zł za oba.

Zestaw pilników (podobno OPI, ale pewnie podróbka) i kilka osobnych. Za całość dałam prawie 25 zł, ale szukałam konkretnych gradacji i wcale tak łatwo nie było. ;)
Na koniec gąbeczki do makijażu w czteropaku za niecałe 5 zł, szablony do przedłużania paznokci za 8 zł (100 sztuk) oraz silikonowy gadżet do mycia pędzli za niecałe 5 zł. I z tego gadżetu jestem mega zadowolona, bo sprawdza się świetnie. :)Kupujecie na aliexpress? Coś wpadło Wam w oko? ;)


You May Also Like

25 komentarze