Neonowy pieprz, gradient i chevron | Twin mani z Aggi

Kilka dni temu znalazłam informację, że Aggi poszukuje innych do twin mani, więc się zgłosiłam. :) To ciekawa akcja i daje dużo świetnej zabawy. O ile w mani swap chodzi o wykonanie manicure który wcześniej zrobiła inna blogerka/instagramowiczka o tyle tutaj dwie osoby się umawiają na jakiś wzór i kolory a reszta zależy od własnej interpretacji tematu. :)


Postawiłyśmy na płytki, Aggi wysłała mi jakie posiada i okazało się, że dublują nam się tylko 2, więc wybrałyśmy hehe 005. ;) Ona wybrała wzór chevronu - ja kolory: róż i zieleń. ;)

Najpierw zobaczcie propozycję Aggi. :) Bardzo podobają mi się znikające gradiento-stemple i chyba sama niebawem coś podobnego stworzę. :)
A teraz czas na moje neonowe szaleństwo. ;)Użyłam:
 - płytki hehe 005 
 - stempla Born Pretty Store #21591
 - topu Seche Vite
 - lakieru bazowego - bieli od WIBO, Extreme Nails, nr 25
 - lakieru do stemplowania B. loves plates, B.01 ♥ B. a Dark Knight (recenzja - klik)
 - lakieru AB Lines, V14 (recenzja - klik)
 - lakieru brokatowego Golden Rose, nr 239
 - lakierów Lemax: dwa neonowe marmurki (recenzja - klik) i jeden zwykły neonNajpierw nałożyłam odżywkę i lakier bazowy w postaci bieli od Wibo (dwie cienkie warstwy). Następnie gąbeczką stworzyłam gradient z marmurkowych Lemaxów na kciuku, palcu środkowym oraz serdecznym. Potem zwykłymi lakierami neonowymi (AB Lines i Lemax) wykonałam gradient na pozostałych paznokciach, a gdy wszystko wyschło nałożyłam na nie topperowy tęczowy brokat od Golden Rose (palec wskazujący i mały). Potem już tylko ostemplowałam paznokcie i pokryłam całość topem.


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz