Baroque nails: in gold and silver | Wyzwanie u Aggi

Kolejny tydzień projektu u Aggi zaowocował dwoma zdobieniami - jedno z nich jest podobne do tego sprzed roku (link - klik) i nadal podoba mi się ten dziwny styl. ;) 


Tematem przewodnim tego tygodnia jest tytuł piosenki Budki Suflera - Bal Wszystkich Świętych. Królować więc mógł barok, przepych, złoto, srebro czy karnawał. Więc połączyłam to w dwóch zdobieniach. :)

Link do wyzwania

Pierwsze zdobienie to połączenie złota i fioletu: jest i gradient i folia transferowa oraz stemple. Miałam nadzieję, że stemple wyjdą bardziej widoczne no ale tak już jest z eksperymentami. ;)Najpierw pomalowałam paznokcie fioletem Manhattan i fioleto-granatem Astor a potem wykonałam gradient na trzech paznokciach ciekawymi lakierami od Deborah Milano i claire's. Na serdeczny i kciuk nałożyłam klej i folię transferową w kolorze holograficznego złota. Dodałam cyrkonię i stemple.
Efekt pewnie wyglądałby lepiej z czarnym zamiast złotego stempla, ale to taka nauczka na przyszłość. ;)


_________________________________________________________________________________

Drugie zdobienie jest już w zimnej tonacji: czerń i srebro. 


Najpierw nałożyłam dwie warstwy matowej czerni, potem srebrną farbką namalowałam sobie wzorek, który poprawiałam potem lakierem nakładając go warstwowo stąd efekt 3D.

Które zdobienie bardziej Wam się podoba? :)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz