Mój Profil Kosmetyczny

Podstawowe informacje

Imię: Kamila 
Wiek: 34 lata
Urodziny obchodzę: 7 lutego


Kontakt: iliz.kontakt@gmail.com Moje oczy nie posiadają jednego stałego odcienia. Teoretycznie to mieszanka niebieskości z szarością, ale bardzo często pojawia się przewaga zielonego (jednego dnia bardziej niebieskie, innego bardziej szare czy bardziej zielone, w zależności od pory roku, nastroju i innych zmiennych). Przy samej źrenicy widać taki przygaszony średni brąz. 

Moje rzęsy są dość proste i twarde (zalotka długo na nie nie działa), w dodatku bez użycia henny nasada jest siwa.

Posiadam wadę wzroku - astygmatyzm, z tego też powodu noszę okulary i okazjonalnie soczewki. 

Mam raczej słowiański typ urody (podobno "lato") - jasna karnacja z pomieszanym odcieniem, choć więcej u mnie pigmentu żółtego z naturalnym niż różowego, niestety często na zdjęciach moja skóra uparcie potrafi wyjść bardziej różowa. 

Walczę z trądzikiem od lat, w tym momencie moim największym koszmarem są rozszerzone pory w których lubi zbierać się wszystko (zaskórniki zniknijcie w odmętach Hadesu, proszę). 

Typ cery? Tłusta strefa T, suche i wrażliwsze policzki, delikatne problemy z naczynkami na skrzydełkach nosa oraz na policzkach - problem który posiadam od dziecka i jest odziedziczony po moim tacie i babci.
Moje włosy przechodziły różne zmiany. W przypadku koloru to moim naturalnym jest ciemny blond, włosy są średnioporowate ze skłonnością do rozdwajania się, puszenia się w niesprzyjającą pogodę oraz nadmiernym przetłuszczaniem się u nasady. Z natury są proste, skręt zwykle długo u mnie nie wytrzymuje. Zaczynam siwieć - w tym momencie są to pojedyncze włosy, głównie z przodu głowy. 


Zwykle nie mam problemów z alergiami skórnymi, a jeśli już to na ogół nie są związane z używanymi kosmetykami. Posiadam jednak skłonność do przesuszeń na łokciach, kolanach, stopach i dłoniach. Cellulit? Rozstępy? Tak, posiadam je.


Lubię malować paznokcie, moje naturalne są raczej cienkie i krótkie, z uwagi na to że przez wiele lat je obgryzałam są trochę nierównej długości choć dzięki olejkom trochę się moje hyponychium wydłużyło. 


Nie mam jakichś wielkich preferencji jeśli chodzi o kosmetyki, lubię testować różne, również azjatyckie.
To, na co zawsze zwracam uwagę jeśli chodzi o wybór:
 - jasne podkłady o żółtym tonie,
 - zapachy: owocowe, egzotyczne, rześkie, słodkie, kwiatowe,
 - nie jestem fanką mleczek do demakijażu, wolę płyny dwufazowe bądź olejki.instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz