Autorka bloga

Witam serdecznie na moim blogu. 😊
Skoro klikn*ł*ś w ten link to zapewne jesteś ciekaw kim dokładnie jestem, co robię i po co piszę tego bloga? Zatem kilka słów o mnie poniżej.


Mam na imię Kamila. Pochodzę z niedużego miasta w województwie łódzkim. W chwili obecnej mam 34 lata, tytuł magistra z pedagogiki społecznej oraz licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Zawodowo jestem nauczycielką w przedszkolu.


W czasie studiów zaczęłam się bardziej interesować tematami urodowymi i w pewnym momencie stworzyłam bloga. Na początku były to same recenzje kupionych przeze mnie produktów, w międzyczasie odkryłam, że lubię malować i ozdabiać paznokcie więc pojawiały się często różne zdobienia, z czasem i makijaże. W tym momencie jest tu wszystkiego po trochu.


Początki były trudne, telefon ze słabej jakości aparatem, tysiące pomysłów na posty ale brak pomysłów na ich realizację. Później pierwszy używany aparat i nauka robienia lepszych zdjęć. Po latach zainwestowałam w swój pierwszy aparat, który mam do dziś - Canon EOS 80D. Zdjęcia wychodziły coraz lepiej, choć do dziś nadal wielu rzeczy się uczę, ale w sumie na tym polega życie - na ciągłej nauce czegoś nowego. 


Nie wyróżniam się specjalnie z tłumu. Nie jestem ani specjalnie niska ani wysoka. Nie mam figury modelki ani urody gwiazdy z Hollywood. Ale..who cares?
Nie oznacza to przecież że nie mogę prowadzić bloga urodowego. Pokazywać makijaży, kosmetyków, paznokci, wyrażać swojego zdania.
Kiedyś Świat Lyll.
Później Rainbow Lyll.
Obecnie jestem Iliz. Dlaczego Iliz? Próbując wymyślić nową nazwę zastanawiałam się na wiele sposobów jak użyć swoich imion by nazwa była jak najbardziej moja i tak "il" wzięłam od Kamila, zaś "iz" od Izabela, czyli z mojego pierwszego i drugiego imienia. 


Piszę rzetelne, niepodkoloryzowane, uczciwe recenzje. Zdecydowanie poczyniłam postępy jeśli chodzi o mój makijaż czy też malowanie paznokci (nawet jeśli obecnie na trudniejsze zdobienia zwykle brakuje mi czasu).Jeśli chodzi o stylizację paznokci to obecnie głównie wykorzystuję lakiery hybrydowe i żele. Totalne szaleństwo? A może prostota? Lubię wiele stylów i często łącze je ze sobą. Często mam długą fazę na delikatne zdobienia i kolory a czasem na soczyste neony i bardziej fantazyjne wzory.


Poza fascynacją świata urodowego jestem również fanką zespołu muzycznego z Korei - BTS. Przynależę do ich fandomu i dość czynnie uczestniczę w fandomowym życiu A.R.M.Y. Miałam również szczęście znaleźć się na ich koncercie w 2019 na Wembley Stadium co było dla mnie niezwykłym przeżyciem. Czasami wykorzystuję ich piosenki etc. przy tworzeniu zdobień i makijaży.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać, zachęcam do kontaktu przez blogowy e-mail: iliz.kontakt@gmail.com

Spotkasz mnie również na:

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz