Autorka bloga

Witam serdecznie na moim blogu. :)
Skoro klikn*ł*ś w ten link to zapewne jesteś ciekaw kim dokładnie jestem, co robię i po co piszę tego bloga? Prawda?
W takim razie nie mogę trzymać Cię dalej Czytelniku w niepewności. :)
Mam na imię Kamila. Pochodzę z niedużego miasta w województwie łódzkim. W chwili obecnej mam 30 lat, tytuł magistra z pedagogiki społecznej oraz licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Jednym słowem, nauczyciel/wychowawca małych dzieci.

Dlaczego zatem zdecydowałam się pisać bloga? I to urodowego? Na początku po prostu chciałam coś pisać. Dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami co do kupowanych przeze mnie kosmetyków. Ani w domu ani wśród znajomych nie za bardzo mam z kim dzielić swoje uwagi. I nie, moja mama nie wprowadziła mnie w arkana makijażu. :-)
Dlatego powstał blog. 

I tak się zaczęła moja przygoda...
Początki były trudne. Nie potrafiłam odnaleźć się w blogowym światku. Ale jakoś brnęłam do przodu. Z miesiąca na miesiąc. 
Pierwsze posty i pierwsze zdjęcia nie były zbyt dobre. Teraz z nową wiedzą, nabytymi umiejętnościami i aparatem rozwijam się, a wraz z moim rozwojem - Mój Blog. 
Nie wyróżniam się specjalnie z tłumu. Nie jestem ani specjalnie niska ani wysoka. Nie mam figury modelki ani urody gwiazdy z Hollywood. Ale..who cares?
Nie oznacza to przecież że nie mogę prowadzić bloga urodowego. Pokazywać makijaży, kosmetyków, paznokci, wyrażać swojego zdania.


Kiedyś Świat Lyll.
Później Rainbow Lyll.
Obecnie jestem Iliz. Dlaczego Iliz? Próbując wymyślić nową nazwę zastanawiałam się na wiele sposobów jak użyć swoich imion by nazwa była jak najbardziej moja i tak "il" wzięłam od Kamila, zaś "iz" od Izabela. 


Staram się by moje recenzje były rzetelne, niepodkoloryzowane, uczciwe i czytelne. Jeśli zdarzy mi się jakaś wpadka - to jestem tylko człowiekiem.
Dzięki blogowi i innym blogerom zwracam większą uwagę na to co kupuję, jak się maluję. Nadal jednak uważam że sporo nauki przede mną.


Stylizacja paznokci to taka moja mała pasja. Niegdyś wyłącznie zwykłe lakiery, obecnie głównie skupiam się na hybrydach. Totalne szaleństwo? A może prostota? Lubię wiele stylów i często łącze je ze sobą.
Poza malowaniem paznokci i swojej twarzy lubię też malować "normalnie". Maluję tradycyjnie ale również graficznie. 


Dzięki temu blogowi moja pewność siebie wzrasta powolutku, niczym kropla wody drążąca skałę. Ponieważ z natury jestem nieśmiałą i spokojną osobą.

Zakochana jestem we wszystkich kolorach świata! I różnych fakturach, wzorach. Coraz bardziej przekonuję się do noszenia bardziej kolorowych a czasem nawet i szalonych ubrań. Neonowa bluzka? A może szerokie spodnie których kiedyś bym w ogóle nie założyła? Fanka koszul i sukienek oraz spódnic.

Czasami ciężko jest mi odnaleźć się w większej grupie ludzi. Potrafi mnie przytłoczyć. Bywa że nie wiem co wtedy powiedzieć, wtedy milczę i obserwuję. Innym razem buzia mi się nie zamyka. Ot - cała ja. ;)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać, zachęcam do kontaktu przez blogowy e-mail: iliz.kontakt@gmail.com

Spotkasz mnie również na:
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz