Różowy neonek | Sophin 234

by - wtorek, września 27, 2016

Uwielbiam neony i trochę ich mam. Noszę o każdej porze roku, w zależności od humoru i pomysłu na manicure. ;) Dziś przedstawię kolejnego Sophina.


Marka: Sophin Cosmetics
Seria: Vinyl
Numer i nazwa: 234
Pojemność: 12 ml
Cena: 26 zł
Rodzaj: żelkowy
Pędzelek: długi, prosty, dosyć cienki
Kolor: neonowy róż
Dostępność: sklep.sophin-cosmetics.pl (klik klik klik)


Buteleczka i pędzelek standardowe dla marki, nic się tu nie zmieniło. 


Jeśli chodzi o kolor to mamy tu do czynienia z pięknym jaskrawym/żywym odcieniem różu. Ale...bez białej bazy kolor na paznokciu i w buteleczce odrobinę się różnią co zauważycie na swatchach. W dodatku kolor ma nieco inny odcień w naturalnym, a nieco inny w sztucznym lub prawie sztucznym świetle. Taki troszeczkę kameleonek. ;)


Bez białej bazy do pełnego krycia potrzebujemy minimum 3 warstw a i wtedy potrafi delikatnie prześwitywać. Jednak szybko schnie nawet bez topu.

Zdjęcie niżej zrobione w świetle dziennym, około godziny 13 w mniej słoneczny dzień. Reszta zdjęć już przy użyciu mojej żarówki 5500K.


Łatwo się zmywa, nie barwi paznokci. Ogólnie piękny i bezproblemowy lakier. Dopiero gdy lakier przybył zauważyłam, że jego odcień coś mi przypomina. Przeszukałam lakiery i okazało się, że jest identyczny co Sophin z serii GelLac o numerze 641. Postanowiłam to sprawdzić i gdy już zeswatchowałam numer 234 zmyłam lakier z dwóch paznokci.
Jak można zauważyć nie ma pomiędzy nimi żadnej różnicy - są identyczne zarówno w kwestii krycia, rodzaju i koloru. 
Również jeśli chodzi o trwałość. Oba wytrzymują około 3-4 dni, potem ścierają mi się delikatnie końcówki.

Lubicie takie neony?

You May Also Like

9 komentarze