Zimowy las nocą | CreativeNailParty

Kolejny tydzień wyzwania u Cienistość, co oznacza że powoli zbliżamy się do końca. Czasem bywa tak, że gdy maluję zdobienia na wyzwania to nie jestem z nich zadowolona, a to nie mogę nic wymyślić, a to nie wyszło tak jak planowałam. Spontany często wychodzą jednak najlepiej. ;) Dzisiejsze zdobienie ma jednak swój klimat choć nie do końca wyszło jak planowałam. :p


Inne prace ( w tygodniowych podsumowaniach) a także zasady wyzwania można zobaczyć TUTAJ.


Zdobienie nie należy do najtrudniejszych jednak potrzebny jest tutaj przezroczysty stempel - bez niego trudno dobrze wycelować. ;)
Jeden kolor bazowy - w moim przypadku biedronkowy lakier FULL COLOUR (od BELL), bez numeru. Jest to taki ciemno niebieski lakier z mnóstwem srebrno--niebiesko-fioletowego shimmeru. Uroczy kolor!
Do tego dwa lakiery do stemplowania: czarny B. loves plates, B. a Dark Knight (recenzja - klik klik klik) oraz biały od Essence.
Top coat od Seche Vite (recenzja - klik klik klik).
Przezroczysty stempel jumbo od Born Pretty Store (link - klik klik klik).
Zimowa płytka od Clear Jelly Stamper, CjS C-01. Oryginalna guma od ich oryginalnego stempla wyzionęła dziś ducha. :p Ale plastikowa osłonka nadała się do innej gumy. ;)

Po pomalowaniu paznokci (dwie warstwy) niebieskim lakierem najpierw odbiłam drzewa bielą, następnie czernią. W niektórych przypadkach bielą ponownie. Nie starałam się aby lakier był idealnie w każdym rowku zwłaszcza przy bieli więc w tym przypadku nieidealnie odbite stemple były na plus. ;) Na kciuk poszły śnieżynki. ;) Za pomocą gąbeczki (kawałek takiej od mycia ciała) dodałam trochę "śniegu" na "ziemi". ;) Pokryłam topem i gotowe. ;)


 


Później oczywiście stwierdziłam, że mogłam jeszcze domalować księżyc, no ale było już za późno bo przypomniało mi się to na drugi dzień podczas zmywania manicure. :D


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz