Roztrzaskane szmaragdy czyli Color Alike, 621 Snake prince

Szmaragdy przybierają różne barwy - jedne są bardziej zielone, drugie wpadają delikatnie pod niebieskie odcienie. Dzisiaj zaproszę na recenzję ze swatchami prześlicznego holo lakieru, który wygląda jak roztrzaskany na miliony drobinek szmaragd.

Marka: Colour Alike
Seria: Stardust Stories
Numer i nazwa: 621 Snake Prince
Pojemność: 8 ml
Cena: 32 zł
Rodzaj: lakier ultra holograficzny
Pędzelek: długi, prosty, dosyć cienki
Kolor: ciemno zielony
Krycie: 2 warstwyKolor tego lakieru jest bajeczny, moje zdjęcia totalnie tego nie oddały. Jest bardziej żywy a holo jest tutaj inne, ale mega ciekawe! Zdecydowanie nie jest to typowy lakier holograficzny, ale uroku zdecydowanie mu nie brakuje!

Bazą jest tutaj bardzo ciemna zieleń a w niej zatopione są miliony holograficznych drobinek, które kojarzą mi się z roztrzaskanym holo szmaragdem. :D Czasami przebija niebieskie holo, widać też żółto-zielony odcień przy dobrym świetle.
To jak będzie wyglądać dużo zależy od światła, ale jest na tyle piękny, że nawet w cieniu wygląda obłędnie. Czy to cień, światło dzienne, pełne słońce czy światło sztuczne - w każdym oświetleniu ma swój niepowtarzalny urok.Do pełnego krycia potrzebuje 2 warstw a błyszczy nawet bez topu.

Snake Prince to zdecydowanie jeden z piękniejszych zwykłych lakierów w mojej kolekcji. Strasznie podobają mi się tez numery od 622 do 624 i może kiedyś się w nie zaopatrzę. :)
I nie dziwię się dlaczego został tak nazwany. Na zdjęciach makro lakier ten naprawdę przypomina niepowtarzalny wzór łusek węża. :)

Mogłoby się wydawać, że skoro ma mnóstwo takich drobinek (lakier po wyschnięciu jest gładką taflą) może być trudny w zmywaniu - nic bardziej mylnego! Lakier zmywa się bezproblemowo, bez barwienia skórek. 


Co sądzisz o takiej zieleni? ^ ^ Colour Alike zaskakuje i tworzy coraz piękniejsze lakiery. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz