B. loves plates, kolekcja Sweet as Candy | Lakiery do stemplowania [recenzja i swatche]

Można stemplować zwykłymi lakierami ale czasem znalezienie takich które będą naprawdę dobrze odbijać potrafi zająć sporo czasu i nerwów. Dlatego moja kolekcja lakierów do stemplowania powoli się powiększa. na chwilę obecną lakierów typowo do stemplowania posiadam 22 sztuki. To dużo czy mało? Zależy z jakiej strony spojrzeć. ;) Dziś przedstawię 4 sztuki z kolekcji Sweet as Candy które powstały we współpracy polskich marek B. loves plates i Colour Alike.


Niektóre kolekcje lakierów można pokochać od razu, w innych przypadkach podoba nam się tylko część kolekcji. Jak było w tym przypadku?


Kolekcja Sweet as Candy to kolekcja zimowa nawiązująca do słodyczy. A któż nie kocha słodyczy? ;)


W skład całek kolekcji wchodzą 4 lakiery do stemplowania. Mamy tutaj fiolet, zieleń, czerwień i brąz. Każda buteleczka mieści w sobie 8 ml lakieru. Te lakiery są gęstsze niż normalne a co za tym idzie są idealne do odbijania wzorów. 
Kryją pięknie zarówno na jasnych jak i ciemnych kolorach.Pędzelek to rzecz drugorzędna w przypadku tego typu lakierach, ale są długie z średnio gęstym pędzelkiem, którym dobrze przesuwa się po płytce na wzorach.Cena całego zestawu to 64,90 zł, pojedynczej sztuki 17,90 zł.W skład zestawu wchodzą numery od 48 do 51 a ich nazwy nawiązują do słodyczy.BLP48 - B. a Blueberry Muffin

Pierwszym lakierem jest ten, który może zaskoczyć najbardziej. Dlaczego? Oprócz tego że bardzo dobrze odbija się na bieli jak i czerni to można zauważyć, że choć fioletowy posiada w sobie zielony shimmer, który ukazuje swoją moc na ciemniejszych kolorach przez co jest wtedy taki niebiesko-zielonkawy.
Przepiękny odcień, trochę jak duochrom. A nawiązanie do jagodowej babeczki jest urocze. :)


BLP49 - B. a Sour Jelly

Kto kocha kwaśne żelki? Jadłam kiedyś takie z Belgii i były właśnie zielone i przepyszne - idealnie kwaśne aż buzię wykrzywiało. :D
Piękna ciemniejsza zieleń kojarząca mi się również z połyskującą łuską węża. ;)BLP50 - B. a Cherry Lollipop


Wisieńka! Wiśniowy lizaczek! Kocham kompot z wiśni a ten kolor jest przepiękny. Nie każda czerwień do stemplowania jest czerwona, ale ta jest idealna. :)BLP51 - B. a Milk Chocolate


Coś dla łasuchów. Mniam...mleczna czekolada - kolor przepiękny i w sumie całkiem nieźle odzwierciedla właśnie barwę tego rodzaju czekolady. :)

Wszystkie lakiery są shimmerowe, ale tylko fioletowy ma w sobie shimmer innego koloru. Kolekcja bardzo przypadła mi do gustu i w sezonie jesienno-zimowym jest idealna. Choć zieleń będzie również dobry wiosną. A zresztą, każdy kolor jest dobry na każdą porę roku. ;)

I jeszcze zbliżenie na wszystkie swatche - na przezroczystym wzorniku oraz na bieli oraz czerni.

Który z nich najbardziej skradł Twoje serce? Bo mnie wszystkie. <3

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz