Czekolada | LU Professionali Cosmetics, nr 085 [recenzja, swatche]

Dzisiaj zaprezentuję lakier hybrydowy w kolorze czekolady. jak zobaczyłam ten lakier od razu skojarzył mi się z piosenką "Gumi Misia - Czekolada", którą poznałam z bratankiem. ;)
Marka: LU Professionali Cosmetics
Numer: 085
Pojemność: 5 ml
Cena: 24,99 zł
Rodzaj / wykończenie: kremowy
Dostępność: strona producenta LU Professionali Cosmetics
Pędzelek: krótki, średniej szerokości, zakończony na prosto
Kolor: brązowy (czekoladowy)
Krycie: 3 cienkie warstwy

Buteleczki proste, plastikowe, czarne. Naklejka czarna ze złotymi literami. Choć złoto jest ładne to jednak trochę słabo widoczne w tym przypadku, zwłaszcza w sztucznym świetle. I brakuje mi czegoś więcej poza numerkiem. :p Dlatego zrobiłam naklejkę z kolorem (nie jest idealna ale mnie wystarcza).

Pędzelek choć krótki i prosty jest całkiem wygodny, jednakże by idealnie pomalować przy skórkach użyłam dodatkowo cieniutkiego pędzelka. Ale dużo zależy od tego jakie mamy skórki i paznokcie - niektórym wystarcza pędzelek w lakierach by tak głęboko pomalować.


Konsystencja lakieru...nie jest ani zbyt gęsta ani zbyt rzadka. Nie rozlewa się na skórki ale maluje się wygodnie. Niestety do pełnego krycia potrzebowałam 3 cienkich warstw. Przy dwóch gdzieniegdzie widziałam jeszcze prześwity. 

W przypadku koloru numeru 085 (LU Professionali Cosmetics) mamy to do czynienia z przepiękną czekoladą, niezbyt jasną ale też niezbyt ciemną, coś pomiędzy mleczna a gorzką czekoladą. Solo nie widzę u siebie tego koloru więc dodałam jeszcze brokatu - też brązowego. Dwa dni później pojawiły się jeszcze stempelki, które pokażę w innym wpisie.


Lubisz nosić na paznokciach takie kolory? Zwłaszcza jeśli są to lakiery hybrydowe?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz