Płytka Harunouta L029 i skandynawski śnieżynkowy sweterek [recenzja i zdobienie]

Dzisiaj chcę wam krótko zaprezentować płytkę oraz pokazać zdobienie, które wykonałam dzięki niej. Płytka pochodzi z serii Harunouta ze sklepu Born Pretty Store (ogólnie Harunouta posiada również swój sklep) i jest to płytka z motywami świąteczno-zimowymi. A ponieważ zima się powolutku kończy, okres świąteczny już dawno za nami a sama płytka dotarła do mnie niedawno (spore opóźnienie w dostawie) to ją zaprezentuję jako pierwszą jeśli chodzi o recenzje a nie tylko zdobienia. W następne święta na pewno ją jeszcze wykorzystam. :)

Płytka jest kwadratowa, metalowa z białym gumo-plastikiem który chroni przez skaleczeniem choć lubi się barwić od niektórych lakierów do stemplowania. ;)
Płytka przychodzi w kartoniku, tutaj akurat różowo-biały.
Wymiary: 12 x 6 cm.
Wzory mają tutaj wymiary od ok. 1,6 cm na 2 cm, ale niektóre to pojedyncze wzory, jak np. te dolne (bombka, śnieżynka).
W regularnej cenie kosztuje 5,99$, ale często płytki są na promocji (jak obecnie) i można je kupić za np. 2,59$.

Ta płytka ma w większości sweterkowe skandynawskie wzory kojarzące się zarówno z zimą jak i świętami. Wszystkie się dobrze odbijają i nie miałam z nimi problemów choć jeśli się przyjrzeć zdjęciom poniżej to śnieżynki nie odbiły się idealnie ale to pewnie dlatego, że testowałam nowiutki stempel i dopiero się do niego przyzwyczajałam.

Całkiem urocza płytka i prawdopodobnie wykorzystam z niej jeszcze jakiś wzór nim zima minie.

Jeśli chodzi o zdobienie to bazą był tutaj lakier Colour Alike, nr 502 a do stemplowania użyłam Born Pretty Stamping Nail Polish, nr 2 (recenzja - klik klik klik).


Który wzór z płytki najbardziej wpadł ci w oko?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz