Holograficzne kwiaty | Holographic flowers manicure

by - niedziela, stycznia 08, 2017

Co z tego, że zima, co z tego, że zdobienie ma ponad dwa miesiące :D kwiaty dobre o każdej porze roku. ;) Swoją drogą od dziś blog ma nowe logo w nagłówku, jeśli chodzi o podpisy zdjęć czy mój watermark to na chwilę obecną będzie i nowy i stary. Zależy czy wcześniej robiłam zdjęcia i je podpisałam czy też są to nowe zdjęcia z nowym podpisem. Najważniejszy, że widać nazwę bloga. ;) Będzie mi miło jeśli napiszecie w komentarzach co sądzicie o nowym nagłówku - czy wielkość jest odpowiednia, jak podobają się kolory i czy moja podobizna obok napisu ma zostać. ;)

To zdobienie wykonywałam gdzieś w połowie października więc trochę się naczekało na swoja kolej bo...zapomniałam o nim. ;)

Wykorzystałam:
·            - płytkę od Born Pretty Store: BP-54 (link - klik klik klik)
·         - top Seche Vite (recenzja - klik klik klik)
 -        - lakier do stemplowania B. loves plates & Colour Alike, B. a Dark Knight (recenzja - klik klik klik)
·         - lakiery:
- Sally Hansen, xtreme wear, 140 Rockstar Pink
- tinty Charm Limit, nr 09, 07, 18 (recenzja - klik klik klik) i samo-robiony różowy tintWszystkie paznokcie oprócz małych pomalowałam holograficznym srebrem Sophin. Małe pomalowałam holograficznym różem a na to dałam brokat SH. Na resztę wykonałam stemplowe naklejki wykorzystując do tego tinty. Pokryłam topem i gotowe. ;)


You May Also Like

19 komentarze