Kolory zimy: zimowy bałwanek | BLUESKY | EdBeauty

Zima w pełni, choć te chlapy są przerażające. :p Dziś na przekór pogodzie zimowy bałwanek (u mnie w regionie choć śnieg jest to nie nadaje się do lepienia) - nie jestem zadowolona ze zdobienia choćby ze względu na okolice skórek które nie chciały współpracować z hybrydą i wzorkami. To chyba nie był mój dzień, ale jeszcze trochę a mam nadzieję, że moje skórki będą wyglądać o niebo lepiej. ;)
Wpis bierze udział w malowaniu z Cienistość.link do wyzwania - klik klik klik

Neony zimą? Czemu nie! Ja je bardzo lubię a błękitne neony jak najbardziej zimą wypada nosić. :)

Manicure wykonany metodą hybrydową, ale na bazie peel-off (UNT) którą pewnie źle nałożyłam stąd tak ta okolica skórek wygląda. 

 - baza Victoria Vynn, Gel Polish
 - top Semilac
 - lakier hybrydowy BLUESKY, Neon19
 - naklejki wodne  YB-933 od EdBeauty
 - pyłek o efekcie syrenki od NeoNail (zielony)
 - żel Canni, nr 530 (biały) z AliexpressNajpierw położyłam bazę peel-off a na to hybrydową bazę (może niepotrzebna?), potem kolor i top. Topu nie nałożyłam tylko na kciuk i środkowy ponieważ tam nałożyłam folię transferową i naklejkę wodną - folia niestety na jasnym kolorze okazała się niemalże widoczna. Na serdeczny nałożyłam top i przed włożeniem go do lampy osypałam pyłkiem by zrobił się tzw. efekt frost - na zwykłych lakierach to efekt piaskowy.
Po przemyciu wszystkich cleanerem (po utwardzonym topie, oprócz serdecznych) wskazujący i mały otrzymały malowane ręcznie śnieżynki białym żelem a potem gdy nadal był mokry posypane pyłkiem i dopiero utwardzone.


Następne wyjdzie lepiej. ;)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz