Cukierkowa rozkosz | LU Professionali Cosmetics 095

Nie ma co - wkręciłam się w hybrydy. ;) Ale niektórym nie można odmówić uroku. <3 Czasami kładę na na bazę peel-off więc mogę łatwo się ich pozbyć by nie męczyć się z acetonem (czekam na frez do frezarki który będzie pomagał mi w usuwaniu hybryd bo te z zestawu średnio sobie z tym radzą). ;) Teraz wiem już jak je nakładać i w sumie nie odlatują aż tak od razu, spokojnie kilka dni mogę w nich chodzić jeśli zechcę. :) Przy okazji w dzisiejszym wpisie pojawi się kilka zdjęć makro moimi nowymi soczewkami na obiektyw. Samym aparatem było mi to robić mega trudno a teraz to bułka z masłem. ;) Dziś prezentacja pięknego neonu - koloru i wykończenia jakie uwielbiam. <3


Marka: LU Professionali Cosmetics
Numer: 095
Pojemność: 5 ml
Cena: 24,99 zł
Rodzaj / wykończenie: żelowa baza z brokatem
Dostępność: strona producenta LU Professionali Cosmetics
Pędzelek: krótki, średniej szerokości, zakończony na prosto
Kolor: neonowy róż
Krycie: 1-2 warstwy

Buteleczki nie wyróżniają się zbytnio i brakuje mi w kolorach czegoś co by je wyróżniało od reszty, choćby naklejki na pędzelku z numerem.

Pędzelki są dość krótkie, średnio szerokie i zakończone na prosto - maluje się nimi szybko i wygodnie, nawet tymi gęstszymi lakierami.
Czas utwardzania zależny od lampy i mocy, ale też od koloru czy rodzaju lakieru. Ciemne, białe i te żelowe z brokatem zawsze potrzebują chwili dłużej. W mojej LED&UV 48W wystarczyło mi 15 sekund na każdą warstwę by mieć pewność, że będzie idealnie.

Lakier jest gęsty ale nie przeszkadza to w aplikacji. Ma taką żelkową konsystencję ale o bardzo dobrym kryciu! Już po 1 warstwie było naprawdę nieźle, ale drugą dodałam dla lepszego efektu.

Jeśli chodzi o kolor to jak to neon jest trudny do uchwycenia, raz wyjdzie mega jaskrawy, raz bardziej zgaszony - uroki aparatów. ;)
Prześliczny różowy neon, nie za jasny ale też nie za ciemny. Wręcz cukierkowy, trochę jak słodka landrynka. W dodatku z mnóstwem brokatu który nadaje u niepowtarzalnego uroku.Zdecydowanie jeszcze nie raz zagości na moich paznokciach, gdyż totalnie przepadam za takimi wykończeniami i kolorami. Piękny solo jak i w zdobieniach. <3


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz