Wiosenne niebo czy różowy cukierek? | Golden Rose, Ice Chic nr 32 i 78

Kolejne swatche i krótka recenzja zwykłych lakierów, od marki Golden Rose. te również znalazłam w wygranym boxie :)Marka: Golden Rose
Seria: Ice Chic
Pojemność: 10,5 ml
Cena: 6,90 zł 
Rodzaj: kremowy 
Pędzelek: dość krótki, średnio szeroki, ścięty na prosto
Krycie: 2-3 warstwy
Dostępność: stoiska Golden Rose, mniejsze drogerie, sklepy internetowe

Obecnie posiadam 5 lakierów z tej serii, dwa już opisywałam i znajdziecie je w menu rozwijalnym (które poprawiłam i lakiery są teraz podzielone na marki). Co zabawne dzisiejsze i poprzednie są w takiej samej kolorystyce, ale o innych odcieniach. Wtedy też opisywałam niebieski i róż. ;)

Pędzelki mają dość krótkie, proste ale wygodne i w sumie poza kilkoma malutkimi poprawkami (bo zdjęcia w powiększeniu ukażą każdy mankament) naprawdę wygodnie się nimi malowało.

W przypadku krycia potrzebujemy 2 lub 3 warstw - 2 spokojnie wystarczą jeśli nie fotografujesz paznokci, 3 to idealne maksimum - przy obu kolorach.

Szybko schną, nie barwią, ładnie błyszczą i bez topu. 

Mój aparat jednak miał problem z uchwyceniem ich koloru przy sztucznym świetle przez co widać delikatne różnice na niektórych zdjęciach.

Numer 78 to błękit zabarwiony delikatnie fioletem. Przy dwóch warstwach (cieniutkich) może gdzieniegdzie delikatnie prześwitywać więc można nałożyć trzecią. Uroczy kolor kojarzący mi się z wiosennym niebem. :)Numer 32 to całkiem ciekawy odcień różu - nie jest zbyt jasny ani zbyt ciemny. Delikatnie cukierkowy, ale może też być drapieżny jeśli połączymy go choćby z jednym czarnym paznokciem albo czymś czarnym, np. stempelkiem. Ładny kolor przyciągający uwagę. ;)

Wiosenne niebo czy różowy cukierek? 

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz