Neonowa skośna kratka i delikatna baza | Manicure z Golden Rose i Colour Alike

Czy połączenie delikatnej romantycznej bazy z krzykliwymi neonami może się udać? Jak najbardziej!
Przypominam też o konkursie, który kończy się dziś o północy KLIK KLIK KLIK.Kolory neonowe pięknie wyglądają w połączeniu z bielą - zawsze i wszędzie. Ale czemu by nie łączyć ich z innymi odcieniami? Grzeczne kolory typu rozbielone beże, róże i inne tego typu kolory świetnie wyglądają z krzykliwym różem, pomarańczą czy niebieskim. I dziś właśnie chcę to pokazać. ;)

Przy okazji prezentuję w zdobieniu jeden z wygranych niedawno lakierów marki Golden Rose. Jego osobna recenzja również się pojawi, róż z błękitem też już zeswatchowany a zdjęcia czeka zmniejszenie i podpisanie. Co prawda bordo jak i sreberko też już swatchowałam ale nie jestem zadowolona ze zdjęć więc pewnie wykonam je raz jeszcze. ;)

Nim jednak przejdę do recenzji i swatchy to zaprezentuję samo zdobienie. Neonowe lakiery do stemplowania to mój nowy nabytek (mam jeszcze zieleń) które okazały się dość ciężkie w ujarzmieniu ale będę próbować by w końcu udało się idealnie je odbijać (mają nieco inną konsystencję niż reszta którą posiadam tej marki z uwagi na dużą ilość pigmentu).


Co wykorzystałam?
 - lakier Golden Rose z serii Prodigy Gel, nr 02
 - lakiery do stemplowania Colour Alike: B. an Electric Orange & B. a Fuchsia Flash
 - lakier do zdobień Sensique z serii Art Nails, nr 316
 - top Seche Vite (bałam się użyć tego z zestawu GR ale spróbuję pokrywać nim stemple na jakimś próbniku i zobaczę czy daje radę)
 - płytka B. loves plates, B.03 mind blownNajpierw pomalowałam wszystkie paznokcie rozbielonym różo-beżem Golden Rose (3 cienkie warstwy). Następnie dwa paznokcie ostemplowałam wzorem, na koniec boki pokryłam czarnym lakierem i wszystko przykryłam topem.
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz