Zaproszenie od Z.One Concept

W kwietniu (olaboga ale to było dawno!) znalazłam się w Łodzi w niepozornym z zewnątrz a ciekawym w środku miejscu - mianowicie chodzi o Euro Fryz - Z.One Concept. Miejsce to znajduje się na Warmińskiej 1 i z zewnątrz przypomina trochę stare blaszaki. ;) Ale to tylko pozory a one potrafią mylić. :)


Wraz z kilkunastoma innymi blogerkami zostałam zaproszona na spotkanie łączące w sobie prezentację marki, pokaz zabiegów i rozmowy. Nie obyło się też bez plotek.
Z.One Concept to profesjonalna marka specjalizująca się w pielęgnacji włosów (głównie damskich ale mają również produkty do pielęgnacji owłosionej brody dla mężczyzn) a w Akademii Z.One Concept nie tylko kupimy ich produkty ale również możemy skorzystać z usług fryzjerskich - odżywić włosy, zmienić ich kolor a może skrócić? To już zależy od klienta. ;)


O marce usłyszałam wtedy pierwszy raz, wcześniej nawet nie słyszałam tej nazwy. Być może gdybym mieszkała w Łodzi znałabym ją już wcześniej ;) Marka pochodzi z Włoch i powstała w 1999 roku. Swoje produkty eksportują do 40 krajów, w tym do Polski. Kosmetyków Z.one Concept nie kupi się od tak w drogerii czy przez Internet jedynie w miejscach takich jak Akademia Z.One Concept w Łodzi.


Zostałyśmy bardzo serdecznie przywitane a atmosfera była niezwykle przyjazna. Uwielbiam takie mniejsze spotkania, ponieważ łatwiej ze wszystkimi porozmawiać. ;) I nawet taka nieśmiała osoba jak ja (czego staram się pozbywać i chyba trochę mi to wychodzi) potrafi się odezwać na głos. 


Samo miejsce zdecydowanie przykuwa wzrok i ma swój niepowtarzalny charakter.


W trakcie spotkania nie tylko zapoznałam się z asortymentem marki ale również posłuchałam o tym jak pielęgnować włosy po zimie (takiej wiedzy nigdy za wiele!) i jak dobierać odpowiednie kosmetyki. Niektóre porady były mi już wcześniej znane i sama je stosuję (jak choćby odsączanie włosów z nadmiaru wody przed nałożeniem odżywki czy maski albo nakładanie serum na końcówki by były bardziej zdyscyplinowane i trochę mniej się niszczyły). 
Kilka dziewczyn skorzystało również z kilku zabiegów pielęgnacyjnych z których ich włosy (i one same) były zadowolone. :)
Pokazano nam także jak w szybki i bezpieczny sposób zmienić kolor włosów z użyciem produktów marki. Sama już próbowałam tej metody ale albo mam za ciemne włosy (albo takie oporne na zbyt słabe produkty) że niestety poza delikatnym blaskiem koloru włosy za bardzo się nie zabarwiły. :p Ale spróbuję jeszcze raz albo dwa (inną metodą) i może wtedy uda mi się złapać jakiś efekt na włosach który da się sfotografować.


Bardzo podobało mi się to że mogłyśmy swobodnie rozmawiać i zadawać pytania i na każde otrzymałyśmy odpowiedź. Całe spotkanie nawet się przedłużyło niż planowano ale czas tak szybko nam zleciał, że nawet tego nie zauważyłyśmy!


Takie spotkania to naprawdę miły dodatek do blogowania a przy tym dawka ciekawej wiedzy. <3

Ponadto obejrzałyśmy filmiki z naprawdę ciekawych pokazów jakie prowadzi marka w Polsce. Na ich stronie (klik klik klik) jest nawet na głównej od razu jeden z filmików (warto obejrzeć!).

Fuksja jako pierwsza rzuciła mi się w oczy i delikatnie żałuję że na mam jaśniejszych włosów bo wtedy wygląda obłędnie. ;)

Możesz to zjeść albo nałożyć na włosy. ;)
Nie wyszłyśmy ze spotkania z pustymi rękoma - otrzymałyśmy kilka ciekawych produktów, które już niebawem opiszę na blogu - na pierwszy rzut pójdzie zestaw z miętą. :)instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz