Duochrom Color Alike 541 w wersji błyszczącej i matowej [recenzja, swatche]

Mam tyle swatchy zwykłych lakierów a zapomniałam o nich. -.- Będą się więc pojawiać w najbliższych dniach bo same posty nie są długie jedynie mają dużo zdjęć. ;) Dziś duochromowy cudaczek Colour Alike, którego nie widzę w sklepie i nie wiem czy już go nie produkują czy chwilowo się skończył...

Marka: Colour Alike
Seria: Tęczaki
Numer i nazwa: 541
Pojemność: 8 ml
Cena: 18 zł (?)
Rodzaj: duochrom
Pędzelek: długi, prosty, dosyć cienki
Kolor: granatowy i fioletowy, w zależności od światła
Krycie: 2 warstwy


Lakier zamknięto w standardowej dla marki (polskiej i to łódzkiej, w dodatku) buteleczce. Z uwagi na to, że nakrętki są czarne, a cała buteleczka na walcowaty kształt dobrze jest nakleić coś ze swatchem koloru u góry - tutaj mam akurat naklejkę ale wygodne są także silikonowe kółeczka (więcej o nich - tutaj). Później zdecydowanie skraca to czas poszukiwań odpowiedniego koloru. ;)

Lakier ma przecudowny kolor - w zależności od tego ile dostanie światła i z tego skąd jest światło będzie albo pięknym szafirowym granatem albo ametystowym fioletem. Coś cudownego! Duochrom i kameleon w jednym. A taki kolor to jeden z moich ulubieńców na okres jesień-zima. ;) Ale i latem wygląda ciekawie jeśli ktoś lubi ciemniejsze barwy na paznokciach.

Bezproblemowy podczas malowania (2 warstwy) jak i podczas zmywania (nie barwi skórek). Schnie w przyzwoitym tempie.


I w wersji matowej - ma również swój zdecydowany urok. <3


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz