Best Dressed od Morgan Taylor [recenzja, swatche]

Trochę ponęcę ciekawymi lakierami. ;) Nie raz i nie dwa wspominałam, że uwielbiam nietypowe wykończenia, więc dziś jeden taki właśnie lakier pokazuję :) To też trochę taki kameleon czy duochrom, jak kto woli. ;) Zastanawiam się nad stworzeniem wpisu o wykończeniach tradycyjnych lakierów, muszę tylko sprawdzić czy mam większość takich nietypowych które można by pokazać na swatchach ale to dopiero jak przejdzie mi z tą nieszczęsną nogą bo na razie niewiele ruchów mogę nią wykonywać. Myślę, że taki wpis byłby ciekawy dla osób które mają czasem problem z określeniem konkretnego lakieru albo które szukają jak wygląda dane wykończenie. Co sądzisz o takim pomyśle?

Marka: Morgan Taylor
Seria:
Numer i nazwa: 50033 Best Dressed
Pojemność: 15 ml
Cena: ok. 25 zł
Rodzaj: glassflecked / foil metallic with duochrome effect
Pędzelek: długi, prosty, średnio szeroki
Kolor: głęboka czerwień wpadająca w ciemny róż ze złotym shimmerem
Krycie: 2-3 warstwy


Obecnie to mój jedyny lakier marki Morgan Taylor, kupiłam go pod koniec poprzedniego roku, gdy w sklepie Euro Fashion były zniżki na lakiery. Lakier podobał mi się od dawna i byłam ciekawa jak wygląda na żywo.
Warto wspomnieć, że lakiery MT są pozbawione: formaldehydu, toluenu i ftalanu dibutylu (DBP).


Buteleczki wyglądają ciekawie i są duże. Dostajemy aż 15 ml więc naprawdę sporo. ;) Pędzelek jest wygodny i nie sprawia problemów podczas malowania. Jest dość płaski dzięki czemu nabieramy wystarczającą ilość lakieru by nie mieć problemu podczas malowania wokół skórek.
Schnie dość szybko i to bez topu. 


Jeśli chodzi o kolor to teoretycznie mamy tutaj głęboką czerwień o wykończeniu glassflecked a trochę jak foil metallic. W zależności od światła może stać się różową wersją czerwieni a dodatkowo gdy jest czerwony może mieć złoto-pomarańczowy blask shimmeru. Cudo!Porównanie z lakierem Orly (Rock-it) - są bardzo podobne, choć Orly jest ciemniejszy i ciut bardziej różowy/bordowy

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz