Żółty, który oślepia - lakier Lovely, Neon Glow, nr 5 [swatche, recenzja, zdobienie]

Żółty neon to ciężka sprawa. Znaleźć ideał to jak szukanie igły w stogu siana. Zarówno wśród lakierów klasycznych jak i hybrydowych - to jeden z najtrudniejszy kolorów świata. Zgodzisz się ze mną? Najlepiej jakby pięknie krył po 2 (no nawet 3 cienkich) warstwach bez białej bazy albo po jednej warstwie na białej bazie. Posiadam kilka zwykłych żółci i jak na razie potrzebują zwykle nawet 2 warstw na bieli (nie wspomnę ile bez bazy). Ale znalazłam lakier, który pokrył idealnie białą bazę już po jednej cienkiej warstwie do tego schnąc bardzo szybko. O jakim lakierze mowa? Ano o Lovely, Neon Glow, nr 5.Marka: Lovely
Seria: Neon Glow
Numer i nazwa: 5
Pojemność: 8 ml
Cena: 9,49 zł (cena bez promocji)
Rodzaj: żelkowy
Pędzelek: średniej długości, ścięty na półokrągło, szeroki
Kolor: żarówiasty żólty
Krycie: 1 warstwa na bieli, 3-4 warstwy solo
Dostępność: sklepy Rossmann


Jak wspomniałam mam kilka lakierów żółtych neonowych ale żaden nie daje po oczach tak jak ten. I nie kryje tak dobrze. <3

Buteleczka i pędzelek standardowe dla marki. Seria jest niestety chwilowa, jak każda limitka a trochę szkoda bo neony zdecydowanie im się udały. Zwłaszcza ten żółty. ;)

 Prawy wzornik to 1 warstwa na bieli - lewy zaś to 2 warstwy samego koloru więc moc jest. ;)

Lakier schnie naprawdę przyzwoicie a pędzelek jest wygodny i wystarczą 2 ruchy i mamy pomalowany cały paznokieć.
I ten kolor. <3 Jest obłędny i nieźle. W słońcu to już w ogóle wyglądał bosko ale zdjęć nie mam - tak jakoś wyszło. :p
Jeśli będziecie widzieć delikatnie zielony poblask to tylko i wyłącznie przez monitor/ekran telefonu/tabletu. Lakier jest totalnie całkowicie żółty! :DOczywiście jak to zwykle bywa musiałam poszaleć i dodałam stempelki oraz kropeczki - wyszło szaleństwo. ;)


Stemple wykonałam czarnym lakierem B. loves plates do stemplowania oraz ich płytką B.03 mind blown. Kropeczki są z aliexpress.
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz