Krótkie paznokcie też mogą być piękne! Neonek i holo od Orly i wzór mehndi z płytki BP-55

Cześć! Z uwagi na to że dwa paznokcie u prawej ręki wciąż mi się łamały po tym jak mocno uderzyłam nimi w karoserię swojego samochodu (auć!) musiałam je mocno skrócić i zmienić im kształt. Trudno, kiedyś wrócę znów do kwadratów bo bardzo lubię ten kształt. Na razie zapuszczam i tworzę nowy kształt. :) Przy okazji chcę Wam pokazać, że na króciutkich paznokciach (te tutaj mają długość 12 mm) też można robić wzorki! :)
Obecnie już mi podrosły i wcześniejsze zdobienie które pokazywałam było wykonywane po tym. ;) To jest z 3 lipca. :)


W tym zdobieniu postawiłam na kombinację dwóch lakierów, tasiemek i płytki do stempli od bornprettystore.com.


Na kciuk, palec wskazujący, środkowy i mały nałożyłam dwie warstwy ORLY, Fireball. Na palec serdeczny i na tasiemki na środkowym po dwie warstwy ORLY, Mirrorball. Piękne lakiery i całkiem szybkie schnięcie. Bez bazy są lekko półmatowe, jakby satynowe, ale ich recenzja za jakiś czas się pojawi.

Na kciuku, wskazującym i małym odbiłam czernią od Golden Rose wzór przypominający hinduski mehndi z płytki BP-55 do kupienia TUTAJ
Możecie wykorzystać mój kod KOFBK31 i otrzymacie na nią (i na inne nieprzecenione produkty) 10% zniżki. :)Czas ma małą prezentację. ;)Jak wam się podoba takie połączenie? :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz