Summer Sunset on the Beach. | Tutorial.

Cześć! Dziś paznokcie w iście wakacyjnym klimacie. Jest to jedno z 3 zdobień, które wykonałam na konkurs u ORLY i wygrałam. ;)
W dodatku postanowiłam podpiąć to mani pod ostatni dzień akcji Wakacje z blogerkami. ;) Tematem przewodnim była: wakacyjna stylizacja i....nikt nie mówił że musi być to ubranie. :D
Dla mnie to ostatni dzień akcji, tak w przenośni bo oczywiście wciąż będę pisać i publikować posty. ;) Przy okazji będę zachęcała Was do odwiedzenia innych blogów. ^ ^
Ale ale! Mam dla Was też tutorial! <3


Do wykonania mojego manicure'u przyda się kilka rzeczy. Oczywiście wy możecie wykorzystać inne lakiery. ;)Różowo-białe pędzelki pochodzą ze sklepu na allegro BajSzer z którym współpracuję. Są świetne!
Gąbeczek użyłam dwóch a raczej ich szczątków. ;) Jedna to taka lateksowa do makijażu a druga to zwykła kąpielowa.


Zrobiłam też mały tutorial na 4 paznokciach. To nie to samo co filmik ale jak się nie ma... ;)


Po pierwsze pomalujcie paznokcie bazą/odżywką. Następnie pomalujcie paznokcie białym lakierem, matowy będzie do tego najlepszy (lepsza przyczepność gradientu, farbek). U mnie to My Secret, kredowa biel. Wystarczą 2 cienkie warstwy - wyschną szybciej niż jedna gruba.
Tak, na wskazującym jest mały "niewypał" ale później już tego nie widać. ;)


Następnie wykonujemy gradient. Kilka kolorów: cienkie paseczki na gąbce i wychodzi wielokolorowy ale w podobnej kolorystyce gradient. U mnie wyszedł troszeczkę nakrapiany, ale o taki efekt mi chodziło. :) Później dodałam miejscami żółty.
Czekamy aż wyschnie, opcjonalnie można pomalować topem matującym, aby lepiej malowało się farbkami.


Bierzemy grubszy pędzelek, u mnie taki w szpic, oraz czarną farbkę akrylową. Lakierami też można, ale farbki są zdecydowanie lepsze. U mnie to Crelando z Lidla.
Zaczynamy malować tło: plażę, wysepkę.


Węższym i cieńszym pędzelkiem i szaro-fioletową farbką (ja mieszałam) tworzymy chmury i wodę na morzu.Tym samym pędzelkiem (lub innym ;)) oraz żółtą farbką namaluj zachodzące słońce oraz efekty na chmurach. Dodaj też trochę czerwieni i pomarańczy. I biel pośrodku.
Dodałam kilka kresek na wodzie czerwoną farbką.


Nie zapomnij zaznaczyć granicy między wodą a niebem. ;)


Następnie cienkim pędzelkiem dorysuj palmy. Opcjonalnie jeszcze jakieś efekty na wodzie.


Pokryj całość top coatem i gotowe. ;)


Wydawało mi się, że będzie przy tym więcej pracy, ale w sumie wyrobiłam się w 1,5 godziny, czekając aż wszystko będzie zasychać. ;)


Ach tęsknię za tym kształtem i długością chlip. ;(

Jeśli będziecie chciały kupić te pędzelki lub cokolwiek innego na allegro BajSzer powołajcie się na mojego bloga podczas składania zamówienia a dostaniecie gratis. :)


I jak wam się podoba? Spróbujecie odtworzyć? ^ ^

Przy okazji przypominam o trwającym u mnie konkursie. Wciąż czekam na Wasze prace. Chcę więcej! :D Więcej informacji w panelu bocznym bloga u samej góry. ;)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz