Targi kosmetyczne Pure Beauty i spotkanie blogerek w Łodzi | 18.03.2017 r.

Tydzień temu, również w sobotę, a dokładnie 18 marca, miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerek organizowanym przez Dni Urody i Estetyki Pure Beauty połączone a targami kosmetycznymi, które odbyły się w Hali Expo (właściwie naprzeciwko galerii Sukcesja).Zaczęło się oczywiście od wyjazdu z mojej mieścinki. Ale nie jechałam sama - za towarzystwo miałam Angelikę z bloga Mint Elegance. Podróż więc minęła nam wesoło. Znalezienie jednak miejsca parkingowego na miejscu graniczyło z cudem - los jednak się do nas uśmiechnął i dość szybko znalazłyśmy jedno jedyne wolne miejsce i to całkiem niedaleko Expo. ;) Uwielbiam szukać parkingów w Łodzi. :D Kto jest zmotoryzowany i zna choć trochę Łódź ten na pewno wie o czym piszę. ;)

Zarówno targi kosmetyczne (jak i turystyczne i jeszcze jakieś w halach niedaleko, było coś nawet z osobliwościami - w nazwie - jeśli dobrze zapamiętałam ;)) jak i spotkanie rozpoczęły się o godzinie 10. Na spotkanie dotarło 9 blogerek i P. Renata Zielezińska z redakcji TrustedCosmetics. Trochę mało ale w sumie dzięki temu łatwiej się rozmawiało niż w wielkim gronie. ;)

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji marki Souvre, o której pierwszy raz wówczas usłyszałam. Ale jest tyle marek kosmetycznych, że po prostu nie da się znać wszystkich. ;) Było krótko, zwięźle i na temat i w sumie dla mnie nawet za krótko - posłuchałabym nawet dłużej bo było ciekawie. :) Mogłyśmy obejrzeć kilka kosmetyków marki, pojawiły się i pytania do nas a nawet otrzymałyśmy upominki. 


I spotkanie blogerek na Łódzkich Targach Kosmetycznych Pure Beauty
źródło - TrustedCosmetics
Następnie miałyśmy za zadanie wybrać jeden kosmetyk wśród tych które zostały zgłoszone na konkurs na Najlepszy Produkt Targów Pure Beauty. Jeden?! Jeden kosmetyk? [śmiech] To było naprawdę komiczne gdy dziesięć kobiet próbuje wybrać jeden kosmetyk. Sama mam problem z wyborem jednego jedynego ulubieńca a co dopiero gdy jest tyle osób. :D
W międzyczasie mogłyśmy napić się kawy/herbaty i zjeść ciasteczko. ;)

źródło - TrustedCosmetics
Dlatego nie stanęło na jednym kosmetyku. ;) Poniżej jest ich aż 5, nie obyło się bez wyróżnień. 


Po wyborze kosmetyków miałyśmy czas "dla siebie" - mogłyśmy ruszyć na stoiska wystawców. Wówczas do naszego grona dołączyły jeszcze dwie inne blogerki (Zadbana Mama i Gasky), które akurat nie wzięły udziału w samym spotkaniu ale przybyły na Targi. 
Nie obyło się bez zdjęcia w łazience. ;) Dwa poniżej są najbardziej "normalne". ;)

zdjęcie od Madame Violet - ja, Wiola i Beata-Gasky
 
Nie posiadam żadnego zdjęcia wystawców - jakoś tak wyszło. :p Czasem górę bierze u mnie nieśmiałość i po prostu głupio mi robić zdjęcia gdy tyle ludzi wkoło. Niektórym czasem trudno w to uwierzyć - ale tak, jestem nieśmiała. :p Niestety targi były chyba zbyt mało zareklamowane bądź odbyły się w złym terminie bo nie było ich zbyt wielu - mimo to dziewczyny się trochę obkupiły i ludzi też trochę było. Były stoiska kosmetyków pielęgnacyjnych (jak np. Sylveco czy Mydlarnia u Franciszka bądź Apis) jak i coś do paznokci (np. Jaapee - gdzie kupiłam dwie neonowe hybrydki :D). Wszystkich wystawców możecie znaleźć pod TYM linkiem.

Na stoisku Souvre można było skorzystać z darmowego peelingu dłoni bądź maseczki na twarz. Ziaja zaś przygotowała próbki swoich kosmetyków PRO i każdy chętny mógł sprawdzić stan swojej cery. 

Okazało się, że zmiana pielęgnacji dała mi całkiem sporo. Jeszcze rok temu poziom nawilżenia mojej skóry twarzy był na niskim poziomie, obecnie jest w normie co bardzo mnie cieszy bo do tego dążyłam. :) Wiem, że muszę skupić się na większym złuszczaniu naskórka bo teraz to mój największy problem, ale wiem o tym i pracuję nad tym. :)

Pochodziłyśmy po stoiskach, porozmawiałyśmy, pośmiałyśmy się - było zdecydowanie wesoło pomimo deszczowej pogody na zewnątrz. Z większością dziewczyn znam się już z wcześniejszych różnych spotkań w Łodzi. Miło było jednak poznać i nowe. :) Fajnie też, że w Łodzi zaczyna się coś dziać. Nawet jeśli pierwsze targi nie były szumne to i tak cieszę się, że na nie pojechałam. Za rok na pewno będzie o targach głośniej. :)Redakcja TrustedCosmetics wraz z organizatorami targów przyznała jednej z blogerek biorących udział w wyzwaniu Pure Beauty (na stronie redakcji) miano Złotek Blogerki i została nią Sklerotyczka.

Jeśli zaś chodzi o wybrane produkty, które wcześniej wybrałyśmy były to:
1 miejsce - masło do masażu i pielęgnacji ciała Scandinaviacosmetics
2 miejsce - serum do twarzy Kakadu Plum APIS Natural Cosmetics
3 miejsce - scrub do ciała Orange & Coconut Scrub MELLI Care
wyróżnienia: świeca do masażu Natural Candle Studio Figura Łódź oraz łagodzący olejek do demakijażu Vianek Sylveco
Blogerki które wzięły udział w wyzwaniu i przybyły na spotkanie:

Dziękuję za możliwość udziału w wydarzeniu a także dziewczynom za miło spędzony czas! :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz