Bo do stemplowania stempel potrzebny Ci jest | Przezroczysty stempel z Born Pretty Store

Stemplowanie jest ciekawą metoda ozdabiania paznokci, ale żeby dobrze nam szło potrzebujemy też odpowiednich narzędzi, m.in. dobrego stempla. Są wzory które chcemy nałożyć precyzyjnie albo np. chcemy wykonać podwójne stemplowanie. Co wtedy? Przyda się przezroczysty stempel. Do tej pory to dopiero mój drugi tego typu - pierwszy miałam oryginalny pierwszy Clear Jelly Stamper, który niestety szybko się zepsuł i nie był taki idealny. ;)


Dzisiejszego bohatera wpisu otrzymałam w ramach współpracy, a raczej sama go wybrałam wśród asortymentu sklepu Born Pretty Store
Niebieski metalowy stempel XL z przezroczystą żelkową gumą, nakładką i zdrapkami - tak jego nazwę można przetłumaczyć na język polski.
W normalnej cenie kosztuje 9,18$, teraz jest jednak na promocji za 4,59$, więc jak na przezroczysty stempel tej wielkości cena jest całkiem przystępna (wychodzi ok. 19 zł), do tego darmowa wysyłka na cały świat.
Można go znaleźć pod TYM linkiem - klik klik klik.

Stempel jest sporych rozmiarów (ok. 5,5 cm wysokości, ok. 4 cm średnicy), ale bardzo wygodny ze względu na swą klepsydrową budowę - wygodnie się go trzyma. Obudowa jest metalowa ale dość lekka - stempel jest dzięki temu stabilny.
Podoba mi się, że ma mocną nakładkę plastikową, dzięki której guma jest chroniona. Porządny stempel by się chciało rzec.

Dodatkowo dwie plastikowe zdrapki, które dobrze zbierają lakier. U mnie akurat była jedna, ale nie narzekam bo i tak mam ich sporo. ;)


Dno w tym stemplu mamy przezroczyste, ale jest również zabezpieczone plastikową nasadką, która jest chyba przyklejona. Dzięki niej guma się nie brudzi od kurzu. 

Przezroczyste stemple idealne są do podwójnego stemplowania ale również do wszelkich geometrycznych wzorów, które powinny być idealnie nałożone. Z nim nie jest to straszne. :)


Warto jednak pamiętać by takich miękkich gum - bo tak, guma jest miękka - nie czyścić zmywaczem a już tym bardziej acetonem. Najlepsze są do tego rolka do ubrań (kosztują grosze) bądź taśma klejąca.

Stempel bardzo dobrze odbija wzory i jeśli coś źle się odbije to raczej z naszej winy. ;) Idealnie wszystko przez niego widać, jednakże jeśli chcemy robić na nim naklejki to już trochę ciężko się na nim maluje przez jego przezroczystość. ;)

Użyłam go w wielu stylizacjach od czasu jak do mnie dotarł i spokojnie mogę go polecić. :)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz