Płócienne tło do zdjęć | Tosave.com

Jakiś czas temu napisano do mnie z ToSave w sprawie współpracy. Ponieważ z inną stroną chyba nie wyszło bo przestali się kontaktować to po przejrzeniu asortymentu stwierdziłam, że spróbuję. Wybrałam sobie trzy przedmioty: zestaw pędzli do makijażu (a jakże ;)), tło do zdjęć oraz urządzenie do...usuwania zaskórników. ;) Jego z trzech okazało się cóż...klapą totalną, drugie to takie pół na pół, z trzeciego jestem najbardziej zadowolona (kolejność wymieszana). Dziś pierwszy z produktów: tło do zdjęć.


Już od jakiegoś czasu chciałam wypróbować takie tło do zdjęć, nawet jeśli nie posiadam specjalnego statywu na takie tła (zwłaszcza do zdjęć makijaży) to i tak chciałam wypróbować.
Tło można znaleźć pod TYM linkiem - klik klik klik. W przeliczeniu na złotówki kosztuje ok. 17 zł w regularnej cenie. To wcale nie tak dużo a ceny są tam całkiem przystępne. Standardowa dostawa jest darmowa (moja przesyłka szła niepełny miesiąc).

Tło ma wymiary: 90 cm szerokości i 150 cm długości. 
Materiał: tkanina/płótno. Dość sztywny ale nie za bardzo. Nie jest też jakiś bardzo gruby. 
Przychodzi złożony w kostkę w folii z zatrzaskiem. 


Kolor jest bledszy niż na zdjęciach ale z takimi rzeczami trzeba się liczyć - każdy monitor inaczej oddaje kolory. Moje tło ma dwie części - coś przypominającego drewno u dołu i tło typu bokeh u góry.


Ponieważ można prasować żelazkiem - zrobiłam to używając najsłabszej mocy żelazka. Niestety albo moje żelazko (w sumie wiekowe już) ale "coś", ale materiał górny trochę mi się zniszczył i zdecydowanie nie jest gładki. :p Dół wygląda lepiej. Nie udało mi się też go doprasować. Może kiedyś spróbuję wyprać podobno można) i powieszę z wodą - może coś to da. ;)
Mimo wszystko nie jest tak źle - dolne tło daje radę a i górne z dalszej odległości też nie wygląda tragicznie gdy tło zostaje rozmyte. Nie będę go już składać w kostkę a jedynie zwijać w rulon, może z czasem trochę się po prostuje i będzie wyglądać lepiej. Poniżej próbka tła z użyciem innych gadżetów.


Jakich teł używasz do zdjęć? Zwracasz uwagę na takie rzeczy podczas robienia zdjęć (jeśli je robisz)?

Ombre Hair

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz