Tasiemka do zdobień od Born Pretty Store (nr 3) #20481

Chciałabyś ozdobić jakoś paznokcie ale nie masz zdolności "malarskich"? Jest na to kilka sposobów. Jednym z nich jest tasiemka do zdobień, którą można używać na dwa sposoby. Dziś opowiem o jednej z tasiemek i pokażę jedną z metod.


Chcąc kupić tasiemkę do zdobień na ogół trafiamy na jeden rozmiar - te o szerokości 0,5 mm - czyli bardzo cieniutkie. Ale takie cienkie nie do wszystkiego są dobre. Czasem przydaje się grubsza...


Born Pretty Store oferuje aż 3 grubości i nawet jedne ze wzorem. Grubości: 0,5 mm, 0,8 mm oraz 2 mm, a także jedne o wzorze typu chevron.
Znalazłam też zestaw trzech tasiemek o grubościach 1 mm, 2 mm i 3 mm.
Jest w czym wybierać.


Tę, którą wybrałam do testów ma grubość 2 mm. Moja tasiemka na numer 3 i jest w kolorze ciemnego niebieskiego holo.


Tasiemka bardzo dobrze się sprawdza, jest funkcjonalna i ładna. :) Można używać jej na dwa sposoby. 
Pierwszym jest sposób na przyklejenie tasiemek w wybrany przez nas sposób, odcięcie wystających końców i zabezpieczenie całości top caotem. Drugi sposób to przyklejenie tasiemek w wybrany sposób, pomalowanie paznokci lakierem i oderwanie tasiemek, gdy lakier jest jeszcze mokry. 


Na zdjęciach widzicie pierwszy sposób, ale na dniach pokombinuję z drugim sposobem, choćby na jednym z paznokci. :)


Do zdobienia użyłam omawianych tasiemek oraz dwóch lakierów: Delia Coral, P08 oraz Carla Cosmetics, 4D-3Holo.


W ten sposób tasiemki najlepiej trzymają się jednak (podobno) na lakierach hybrydowych niż zwykłych.


To mani wykonałam na szybko by sprawdzić tasiemki. ;) Na pewno posłużą mi w wielu zdobieniach bo dawno szukałam takiej szerokiej tasiemki. :)

Jeśli planujecie zakupy w sklepie bornprettystore.com to polecam wpisanie mojego kodu - otrzymacie 10% zniżki. :)Lakier holograficzny Carla Cosmetics pochodzi zaś ze sklepu BajSzer - tu zaś jeśli będziecie robić zakupy powołajcie się przy zamówieniu na mój blog a wpadnie wam mały upominek do paczki. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz