To czerwień czy róż? Na pewno neon! ♥ ORLY: Fireball ♥

Cześć! Dziś mam dla Was recenzję wraz ze swatchami pięknego lakieru od ORLY. Jest fenomenalny i latem bardzo często gościł na moich paznokciach. Ale nie tylko na lato jest idealny, zwłaszcza gdy lubimy przyciągać wzrokiem. ;)


Lakierów ORLY posiadam kilka, w tym dwa neonowe - jednym jest właśnie bohater dzisiejszego posta.


Marka: ORLY
Seria / kolekcja: Adrenaline Rush
Numer i nazwa: 20852 FIREBALL
Pojemność: 18 ml
Cena: 39 zł
Rodzaj: shimmer
Dostępność: sklepy internetowe
Kolor: neonowa czerwień z dodatkiem różu
Pędzelek: długi, wąski, ścięty na płasko
Krycie: 2 warstwy


Buteleczka standardowa dla lakierów ORLY, z gumową nakrętką, co jest bardzo wygodne bo nam się nie wyślizguje.


Jeśli chodzi o kolor - teoretycznie jest to neonowa czerwień. Piszę teoretycznie, ponieważ zawarty w lakierze shimmer daje różowy połysk - jest to kolor który zdecydowanie mnie kupuje!

Zasycha na pół mat w dość szybkim tempie. Bez wysuszacza dwie warstwy są suche (tak już bardzo dobrze) już w 15-20 minut. Z nabłyszczającym top coatem również daje świetny efekt.


Pigmentacja bardzo dobra - wystarczą dwie cienkie warstwy (jak na zdjęciach).
Zarówno nakładanie jak i zmywanie nie nastręczają problemów. Lakier nie odbarwia płytki paznokcia a dzięki pędzelkowi (choć jest wąski) dobrze maluje się płytkę.


Kolor wygląda genialnie zarówno w sztucznym jak i w dziennym świetle. W sztucznym bardziej widać shimmer, a dziennym - neonowość.


Trwałość jak dla mnie zadowalająca. Bez top coatu manicure wytrzymał bez uszczerbku 3 dni, potem końcówki zaczęły się delikatnie ścierać. Jeśli się nie mylę to akurat to mani nosiłam 5 dni a później denerwowały mnie już nieco starte końcówki i po prostu mani mi się znudziło. ;) Ale u kogoś z inną płytką (moja dosyć słabo trzyma lakiery - po prostu) może wytrzymać o wiele dłużej.


Jeden z moich ulubionych kolorów i lakierów! Jest wart uwagi, zwłaszcza gdy ktoś lubi neony i czerwienie. W promocji można dorwać go taniej lub kupić w mini zestawie (60 zł).
Zdecydowanie polecam! ♥

Macie lakiery tej marki? Do zrecenzowania i pokazania mam jeszcze kilka kolorów. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz