BajSzer: zestaw pędzelków do nail artu

Cześć! Każda lakieromaniaczka potrzebuje pędzelków do nail artu. Choćby po to aby oczyścić skórki, albo do najprostszych wzorków (typu kropki czy paski), ale...ja lubię mieć dużo pędzelków bo każdy się przydaje. ;)


Prezentowany zestaw 12 pędzelków pochodzi ze sklepu na allegro BajSzer. Mają różne zestawy - mniej czy więcej pędzelków, w przystępnych cenach. Znajdziecie je TUTAJ.


Pędzelki przychodzą zapakowane w przezroczyste etui, a prawie każdy (oprócz wachlarzyka i sondy) ma słonkę włosie. Tę są akurat w kolorystyce biało-różowej z brązowym włosiem i srebrną skuwką, ale są też inne (np. miętowe).


W zestawie znajdziemy:
 - 2 pędzelki "stożki",
 - 2 pędzelki ścięte po skosie,
 - 2 pędzelki płaskie,
 - 4 pędzelki cienkie (różna długość włosia),
 - sondę,
 - wachlarzyk.


Pędzelki są wygodne, mają dobrej jakości włosie i już nie raz z nich korzystałam podczas wykonywania zdobień. Bardzo się z nimi polubiłam. :)


Sonda ma cienką końcówkę, która będzie idealna do mniejszych wzorów czy też do pomocy w robieniu water marble.
Wachlarzyk jest dosyć szeroki, jego rozpiętość włosia wynosi ok. 2,8 cm. Zwykle używam go oczyszczania paznokci po brokacie etc. Ale można też nim malować (są od tego specjalne techniki). :)Te pędzelki mogą być pomocne podczas malowania wzorków typu one stroke.Pędzelki skośne jak i proste są również dobre do one stroke, ale również przy wykańczaniu manicure, jak choćby czyszczenie skórek.Czas na cieniasy. :p Do najmniejszych detali dobrze sprawdza się pędzelek z najdłuższym włosiem (20 mm) jak i ten z 7 mm włosiem. Dwa krótsze mają zbyt dużo włosia i do detali nie są zbyt dobre, ale i tak z nich korzystam np. podczas malowania tła.


Pędzelki polubiłam, mam je już dosyć długo i jak na razie nic się z nimi nie dzieje. Poniżej kilka moich prac wykonanych właśnie za pomocą tego zestawu lub pojedynczych sztuk. :)

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Podczas zakupów u BajSzer powołajcie się na mojego bloga a otrzymacie mały gratis. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz