Gdzie wkładać...bieliznę?

Cześć. ;) Jeśli zaciekawił Was tytuł to zapraszam na resztę posta. ;)


A o czym będzie? O pewnym przydatnym przedmiocie od CNDirect.

Też nie lubisz walającej się bielizny w szufladzie komody (lub gdziekolwiek indziej?)? Czy Ty też masz taki problem, że pomimo iż trzy dni wcześniej wszystko pięknie ułożyłaś w szufladzie to patrzysz - i oczom nie dowierzasz? jak to - znów bałagan w bieliźnie? Kiedy on powstał? Jakieś krasnoludki przyszły i postanowiły zrobić zabawę...?
No właśnie. ;)


Od jakiegoś czas szukałam tanich i fajnych "segregatorów" do bielizny. I znalazłam. :) W dodatku kolorem pasującym do mojej komody. ;)Do wyboru mamy dwa kolory a cena naprawdę przystępna, zwłaszcza teraz, gdy jest na promocji. :) Sprawdź CENĘ.


Mój wybór padł na klasyczny beż z ciemno brązową obwódką - moja komoda ma kremowy/beżowy akcent więc pasuje idealnie. ;)


W zestawie są 4 organizery: Dwa większe i dwa mniejsze. Podzielone na kwadratowe lub prostokątne części.


Pod spodem jest ekspres dzięki któremu możemy złożyć organizery i nie martwić się o to, że zabierają tyle miejsce (choćby podczas przeprowadzki).


Wymiary:
8 przegródek: 29 x 14 x 10 cm
6 przegródek: 34 x 16 x 10 cm
7 przegródek: 33 x 30 x 10 cm
24 przegródki: 31 x 33 x 10 cm


Jeśli chodzi o wykonanie to jestem całkiem zaskoczona, bo jest niezłe. Gdzieś tam wystawała jakaś nitka czy przy tej z największą ilością przegródek widać kilka nitek, ale samo wykonanie jest naprawdę zadowalające. 


W podróży nieco się wygięły, ale teraz w szufladzie na pewno się już do prostują - wypchane w końcu po brzegi. ;)

Organizery zdecydowanie mi pomogły i mam większy ład w bieliźnie niż wcześniej. Nic już na siebie nie wpada. ;)


Lubicie tego typu gadżety? czy macie jakiś inny sposób na przechowywanie bielizny?
W ostatniej paczce od CND otrzymałam 4 produkty i to jest pierwszy post. Jutro pojawi się drugi w którym będą prawdopodobnie dwa produkty: o czymś do noszenia i do makijażu. ;) Mam też coś do paznokci. :)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz