♥ Precision Nail Lacquer, Twinkle Toes ♥ Lakier, który mnie urzekł... ♥

by - czwartek, listopada 19, 2015

Są takie lakiery, które zachwycają już w buteleczce. Są takie, które zachwycają dopiero po nałożeniu na płytkę paznokcia...
Czym zachwycił mnie Twinkle Toes od Precision?Lakier zakupiłam na stoisku Euro Fashion za całe 5 złotych. Znajdował się w koszu wyprzedażowym, a jako, że szukałam czerwonego lakieru do drobinkami - to wzięłam. Leżał tak sobie w koszyku z lakierami do recenzji aż pewnego dnia postanowiłam go w końcu nałożyć na paznokcie.


Pierwsza warstwa - ależ on jest różowy! Byłam zaskoczona, ale po chwili dałam drugą warstwę i...zakochałam się. ♥


Marka: Precision Nail Lacquer
Seria: Classic Color Collection
Numer i nazwa: P491, Twinkle Toes
Pojemność: 16 ml
Cena: 5,95$ (kupiłam za 5 zł)
Rodzaj: kolorowa baza z drobinkami (brokat)
Dostępność: producent KLIK; Euro Fashion KLIK
Pędzelek: długi, wąski
Kolor: czerwony 
Krycie: 2-3 warstwy


Lakiery Precision wolne są od toluenu, formaldehydu oraz DBP.


Buteleczka jest duża, ale to w końcu aż 16 ml. Ma całkiem ciekawy kształt. Nakrętka jest plastikowa. 


Jeśli chodzi o kolor to jest to piękna czerwień. Drobinki, bardzo delikatny brokat - również jest czerwony, ale...w zależności od światła czasem wyglądać może nawet jak drobinki w marmurkach. Zdecydowanie jest to ciekawy efekt i kiedy mam go na paznokciach to co chwilę go podziwiałam. ;) Brokatu jest drobno zmielony i jest go bardzo dużo w lakierze - stapia się z bazą.


Do pełnego krycia potrzebne są 2 lub 3 warstwy - zależy na jakim efekcie nam zależy lub jak pokryła druga warstwa. Polecam nakładać cieniutkie warstwy, ponieważ lakier jest bardzo rzadki. O dziwo - nie rozlewa się na skórki podczas malowania. To zasługa cienkiego i precyzyjnego pędzelka.
Lakier nakłada się szybko i bezproblemowo. 


Czas schnięcia jest zadowalający - i to bez przyspieszaczy wysuszania. Pierwsza warstwa wysycha błyskawicznie, kolejne potrzebują już więcej czasu, ale po pół godzinie lakier jest całkowicie suchy (przy 3 warstwach). Jednak ja lubię wspomagać się top coatami więc czas schnięcia trwa nawet 5 minut. :)


Lakier mnie urzekł totalnie. Momentami potrafi wyglądać jak posypany srebrnym brokatem. Moim zdaniem to idealny lakier na jesień ale też okres bożonarodzeniowy. ♥


Lakier wygląda genialnie również jako baza pod zdobienia, np. stemple. Na dniach zobaczycie zdobienie z jego użyciem. :)
Też Was oczarował? ;)

You May Also Like

18 komentarze