Piórko, kółka i lakier Lovely

Cześć! Pogoda do bani, miałam iść na festyn ale wolę posiedzieć w domu i się nie przeziębić. ;) W dodatku tam pewnie niezłe błoto a ja kaloszy nie mam. ;)
Dlatego poobrabiałam trochę zdjęć i na dziś przygotowałam kolejny manicure.


 W roli głównej lakier od Lovely, piórko i wzorek z płytki B. loves plates. I malusi tutorial. ;)


Piórka wcale takie łatwe w nakładaniu a raczej przycinaniu, nie są. ;) Jakoś sobie poradziłam choć z drugą ręką było już gorzej. :p


Użyłam:
 - piórek ze sklepu BajSzer (w kolorze czarno-różowym). Link do aukcji TUTAJ
 - lakieru Lovely, Summer Trend, nr 2
 - top coatu Seche Vite
 - top coatu Essence sealing
 - płytki B. loves plates, B.01 geometry is perfect
Pędzelek i brokat były w pierwszej wersji...która się nie udała, a ja zapomniałam poprawić zdjęcie. ;)Krótka recenzja lakieru. ;)
Kryje po 2 warstwach. Nie smuży. Wysycha dosyć szybko (oczywiście nie ekspresowo ;)). Pędzelek średni, ścięty na płasko. Łatwo się zmywa. Nie odbarwia płytki paznokci. Kosztuje kilka złotych.
Co do koloru....to w sumie jest dziwny, ale ciekawy. ;) Raz jaśniejszy, raz ciemniejszy (nawet w tym samym świetle!). Raz bardziej przygaszony a w żółtym świetle nawet nieco neonowy. Ciężko go sfotografować bo w każdym świetle jest inny. Ale chyba za to go właśnie polubię. :)
Lubicie piórka? Podoba wam się takie połączenie? :)

Przypominam o trwającym na blogu konkursie, przy czym regulamin uległ lekkiej zmianie (jeśli nie macie jak zaobserwować bloga ale na facebooka to wybierzcie jedna z tych opcji).

Ponadto kupując coś u BajSzer powołując się na mojego bloga dostaniecie gratis. :) 

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz