Matowy nudziak i stemple

Cześć. ;) Jak długi weekend? Zapowiada się gorąco. ^ ^ Ja co prawda idę jutro do pracy, ale będę krócej i będę tylko dekorować salę. ;) Zrobię też zdjęcie pracy którą będę kończyć i wam pokażę bo jestem z niej niezwykle dumna. :D
Dziś matowy lakier w odcieniu nude oraz czarne stemple.


Użyłam beżowego lakieru Golden Rose z proteinami o numerze 205 i czarnego Golden Rose, Color expert, nr 60. Do tego Seche Vite i top matujący My secret.


Z uwagi na to, że beż GR kryje dopiero po 3 warstwach "scaliłam" je Seche Vite i dopiero potem ostemplowałam wzorem z płytki BP-L003. Moim błędem było niepomalowanie topem wykańczającym stempli bo matujący My Secret rozmazał wzorek. Może nie jakoś mocno i naprawdę starałam się nie rozmazać wzorku (czekałam długo zanim pomalowałam), ale i tak top rozmazywał.


Lakier ten ma całkiem przyjemny odcień, neutralny i paznokcie wyglądają z nim bardzo ładnie. Minusem w tego typu kolorach jest to że zwykle potrzebują 3 a nawet 4 warstw aby dobrze pokryć płytkę.
Sam lakier jest rzadki, ma wąski pędzelek i kosztuje kilka złotych. :)Jeśli podoba wam się ta płytka to możecie kupić ją tu: http://www.bornprettystore.com/large-designs-nail-stamp-template-image-plate-born-pretty-l003-65cm-p-17921.html. Z moim kodem KOFBK31 dostaniecie ją (jak i wszystko inne nie objęte promocją) zniżkę -10% od całości zakupów. Pamiętajcie, że przesyłka zwykła jest zawsze darmowa. :)

Lubicie takie nudziaki?

Obiecuję, że recenzje też się pojawią. ;) Chcę po prostu dorobić jeszcze kilka zdjęć ale jakoś tak nie ma kiedy. :p

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz