Róż ze srebrem. Delikatne romantyczne kwiatki z płytki BP-L003

Rano było o bazie, a wieczorem paznokcie. ;) To zdobienie czekało na swoją kolej...1,5 tygodnia? Coś koło tego. ;)


Raz kiedyś najdzie mnie na coś delikatnego...ekhm. :D Oczywiście musiałam dodać coś więcej, jednak uważam że wciąż wygląda to dosyć delikatnie a nawet elegancko. Srebro jest w modzie. ;)


  • My Secret, 22 French Pink
  • Full Colour by Bell, brak numerka (pod brokat)
  • Shimmer Alice (srebrny holograficzny brokat zatopiony w bezbarwnej bazie)
  • AllePaznokice, Chrome 01 (do stempli)
  • Sally Hansen, No Chip Top CoatPamiętajcie o moim kodzie KOFBK31, który uprawnia was do 10% zniżki na zakupach na bornprettystore.com. :)


Delikatny jasno różowy lakier z równie delikatnym shimmerem. Nie jest to na pewno perła, ale też typowy kremowy lakier. Pięknie błyszczy nawet bez topu. :) Krycie ma średnie: tutaj dwie grubsze warstwy.


Z uwagi na to że niestety mam nierówny kształt paznokci: pomiędzy macierzą a wolną strefą - nie lubię malować brokatów solo. Jednak takie lakiery jak ten wyglądają równie bosko na jakiejś bazie. Tutaj użyłam srebra Full Colour od Bell a holograficzne srebrne heksy wyglądały na nim bosko. ^ ^


Tym razem odbiłam wzór czteropłatkowych kwiatków, trochę w stylu barokowym. :) I na przekór dodałam złotą biżuterię. ;)


Widzicie ten błysk? <3 Jeden z piękniejszych brokatowych topów jakie mam. ^ ^Takie zdobienie (nawet bez stempli) pięknie wyglądałoby na rodzinną uroczystość do prostej sukienki a nawet pannie młodej, która nie lubi klasycznego frencha i wolałaby coś więcej. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz