Błyszczę...

Cześć! Dziś manicure który pokazywałam już na FB. Jestem z niego bardzo zadowolona, tak jak i z ptaków które dopiero co pokazywałam. :) Opisze też jak wykonałam ten manicure. Zapraszam!


 Uwielbiam błyszczące lakiery, które migocą na paznokciach. W swojej kolekcji mam kilka które bardzo lubię. Nawet solo wyglądają zachwycająco, ale kiedy zrobimy z nich coś innego...no po prostu trzeba się zakochać. ;)


W tym manicure użyłam:
  • srebrnego błyszczącego lakieru Golden Rose Rich Color, nr 20
  • pięknego ciemno niebieskiego z fioletowymi drobinkami lakieru Essence colour & go, 180 it's raining men!
  • morsko-turkusowego lakieru ze srebrnymi drobinkami Essence colour & go, 171 galactic glam
  • białego "perłowego" lakieru Rimmel 60seconds, 703 White hot love
  • topu Eveline, Xtreme gel effect
  • tasiemki do zdobień

Jak wykonałam ten manicure?
Na wszystkie paznokcie nałożyłam srebro od Golden Rose i zaczekałam aż wyschnie. Dwie cieniutkie warstwy. Następnie na kciuk nałożyłam pocięte tasiemki tworząc misz-masz i nakładając na gąbeczkę lakiery Essence odcisnęłam gradient na kciuku. na górze niebieskość, na dole zielony. Odkleiłam tasiemki nim lakier zaczął zasychać.
Taki sam gradient, ale w odwrotnej kolejności kolorów nałożyłam na palec środkowy i serdeczny. 


Na palec wskazujący i mały nałożyłam tasiemki, które się skrzyżowały i pokryłam niebieskim lakierem Essence. Oderwałam tasiemki.
Następnie wybrałam wzór z płytki, odbiłam go i ostemplowałam dwa paznokcie: środkowy i serdeczny. 
Gdy całość ładnie wyschła pokryłam wszystko topem Eveline uważając aby niczego nie rozetrzeć. Wyczyściłam skórki i mani było gotowe do zdjęć. ;)
Essence colour & go, 171 galactic glam

Essence colour & go, 180 it's raining men!

Golden Rose Rich Color, nr 20


Rimmel, 60seconds, 703 White Hot LoveNa koniec moja druga dłoń. Jedyna różnicą jest wzór X zamiast podwójnych tasiemek. ;)Kto z was uwielbia takie błyszczące stylizacje? I czy też lubicie lakiery Essence? Nie mam ich może jakoś mnóstwo, ale te dwa bardzo lubię. mam jeszcze taki błyszczący fiolet, który również pięknie wygląda i kilka kremowych. na pewno za jakiś czas pokażę całą moją lakierową kolekcję. ;)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz