Prawie jak barok...

Dziś zdobienie, które dopiero pokazywałam na facebooku. :) Płytka BP-L003 jest naprawdę świetna i lubię nią robić stemple. :)


Manicure prosty do wykonania. Na wszystkie paznokcie, poza serdecznym położyłam biały lakier. Na serdeczny nałożyłam bazę peel off a gdy wyschła 3 warstwy brokatowego lakieru. 
Na reszcie paznokci odbiłam dwa wzory z płytki za pomocą niebieskiego lakieru Up Girls. Jego krycie podczas stemplowania to tak ok. 80% więc całkiem sporo. :) Nie wszystkie się nadadzą, ale ten świetnie się spisuje w tej roli. Solo jest dosyć trudny do malowania choć dosyć szybko schnie tylko trzeba malować szybko bo lubi się trochę ciągnąć.
Na brokat nałożyłam jeszcze niebieskie neonowe ćwieki za pomocą kleju magicznego a później przykryłam wszystko topem SH No Chip (ale nie polecam go, po prostu chcę go zużyć ;)). Lista poniżej.

Jeśli zechcecie kupić coś na bornprettystore.com to użyjcie mojego kodu KOFBK31 a dostaniecie 10% zniżki na artykuły nieprzecenione. :)Dopiero na zdjęciach zauważyłam podczas obróbki że nie doczyścił mi się do końca mały palec. ;)


Stonowanie, ale jednak błysk jest. Podoba się? ;)

Ach i nie pochwaliłam się! Znów będę pracować, dostałam staż w poprzednim miejscu pracy. <3 

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz