Green and yellow pastels and BP-L003

Cześć! Angielski tytuł, a co sobie będę... ;) Na niedzielę: zdobienie z użyciem pastelowych lakierów z Biedronki. Oczywiście zdjęć sporo, jak to u mnie. ;)


Użyłam mocnej żółci Full Colour od LadyCode by Bell (brak numerka) oraz jasnej pastelowej zieleni BeBeauty od Bell (brak numerka). Kolorki iście wiosennie. Samo zdobienie dosyć proste, ponieważ użyłam tasiemek i stempli. Stemplowałam czernią od Golden Rose z serii Rich Color. Na całość nałożyłam top Essence Top sealing.


Kupując tę płytkę lub inne produkty z BPS możecie użyć mojego kodu na 10% zniżki: KOFBK31Manicure jest prosty do wykonania. Tasiemki to spore ułatwienie a przy tym mnóstwo możliwości! Jeśli będziecie zainteresowani to z chęcią zrobię kilka kolejnych tutoriali z tasiemkami. :) Prostsze i trudniejsze. ;) A stemple...coraz lepiej mi wychodzą. Wchodzę we wprawę. ;) I coraz rzadziej rozmazuję wzorki. ;) Na początku myślałam że to wina niektórych topów, ale tak naprawdę chodzi raczej o ułożenie pędzelka, ilości topu i ruchach naszej dłoni. :) Nawet używając Seche Vite możecie rozmazać wzorek (zdarzyło mi się ;)).Te stemple pięknie też by wyglądały pokolorowane. Może kiedyś mnie natchnie. :)

Wam też ten pierścionek przypomina trochę węża? :D Pierścionek pochodzi z setu: http://www.bornprettystore.com/7pcsset-star-lacy-design-rings-gold-arrow-wave-cross-pattern-knuckle-tail-ring-p-18888.html

Lubicie takie połączenia kolorów? I teraz decyzja dla was: kolejny manicure który chcecie zobaczyć: delikatny srebrno-różowy czy mocniejszy kobaltowo-zielono-srebrny? I tu i tu są stemple z tej płytki, ale są to dwa różne zdobienia. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz