Blue jeans [manicure]

Dla mnie dzisiejszy poniedziałek okazał się świetnym poniedziałkiem. :) Więcej takich poniedziałków i może bardziej je polubię. ;) A na rozpoczęcie tygodnia przedstawiam wam zdobienie, które miało być dżinsowe ale nie do końca takie wyszło. ;) 


Zdobienie powstało z myślą o naklejkach wodnych jakie otrzymałam od EdBeauty. Są nieco wyzywające ale przy moich krótszych paznokciach udało mi się znaleźć dwa wzory które mogłam spokojnie nałożyć na paznokcie i iść do pracy z dziećmi bez obaw o ich zgorszenie ;) (górny rząd - pierwsza naklejka, dolny rząd - ostatnia naklejka gdzie spodnie zmieściły się bez nogi ale niestety nie mam zdjęcia prawej dłoni bo nie wyszły).

W zdobieniu wykorzystałam:
 - naklejki wodne od EdBeauty, BN-385 (link - klik klik klik)
 - wzór z płytki B. loves plates, B.07 beauty is simplicity (recenzja - klik klik klik) - wzór ten został potraktowany zmywaczem dlatego jest taki rozmyty i jakby niedokończony, efekt zamierzony
 - top Seche Vite (recenzja - klik klik klik)
 - lakier Sophin, nr 1 (recenzja - klik klik klik)
 - lakier Golden Rose, Ice Chic, nr 32 (recenzja - klik klik klik)
 - wykorzystałam również farbki akrylowe metaliczne ale nie załapały się na zdjęciu


Jeśli chodzi o naklejki wodne BN-385 to są bezproblemowe w aplikacji. Wzór to już kwestia gustu. ;) Ich koszt to 2,99 zł.


Małe zbliżenie na detale...

Wykonanie? Po pomalowaniu paznokci lakierem Golden Rose, nałożyłam naklejkę a resztę paznokci ostemplowałam jednym ze wzorów (stemplowałam bielą Sophin), który później próbowałam tak rozetrzeć (bez szkody na lakierze) by udawał dżinsowy materiał. Nie do końca wyszło, ale namalowałam jeszcze coś na wzór szycia na spodniach i...jakoś to nawet wyszło. ;)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz