Wesołe zajączki [manicure]

Wesołych Świąt kochani. :) A dla tych co nie obchodzą niech ten dłuższy weekend będzie dobrym odpoczynkiem od wszystkiego. :)
Z moim fanpage'em nadal jest coś nie tak, jeśli do wtorku nie będzie poprawy piszę do nich żeby jakoś mi pomogli bo sprawdzałam na 3 przeglądarkach i na żadnej mi nie chodzi z mojego konta. To już piąty dzień. :/
Ale nie przedłużając zapraszam na wielkanocne zdobienie z zajączkami. ;)


Zdobienie należy do tych bardziej słodkich niż poważnych. ;) I w sumie nie było jakieś pracochłonne. :)W zdobieniu wykorzystałam:
 - top Sally Hansen, Diamond Flash
 - lakiery BeBeauty z Biedronki, bez numerów czy oznaczeń
 - lakier do stemplowania Colour Alike & B. loves plates, B. a Sweetheart (recenzja - klik klik klik)
 - lakier do stemplowania Born Pretty, nr 5
 - płytka Born Pretty, BP-L015
 - płytka Born Pretty, BP-60
 - naklejki wodne od EdBeauty, BLE1303 (link - klik klik klik)


Jeśli chodzi o naklejki wodne to znajdziecie je tu - KLIK KLIK KLIK w cenie 1,49 zł, więc cena nie jest wygórowana a można kupić na drugi rok choć w sumie te zajączki są tak słodkie i nie są też jakoś mega świąteczne, że można je nosić cały rok. :)


Na zdjęciach makro zauważyłam, że nieco zniszczyła mi się naklejka na małym paznokciu ale to z mojej winy bo za mocno ścisnęłam pęsetą. :p na żywo jednak prawie niewidoczna skaza.

Jeśli chodzi o proces tworzenia to wpierw pomalowałam wszystkie paznokcie lakierami bazowymi, następnie zabezpieczyłam skórki i ostemplowałam je. Czerwienią środkowe, różem pozostałe. na jaśniejsze paznokcie nałożyłam później naklejki wodne, zabezpieczyłam topem i gotowe. ;)
HAPPY EASTER!

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz