W kolorach Pantone 2016...Serenity i Rose Quartz w makijażu oczu z GOSH

Czy połączenie niebieskiego i różowego może na oku dobrze wyglądać? Zapewniam, że tak! Sama bardzo często łączę właśnie te dwa kolory, zwłaszcza wiosną i latem i zawsze wygląda to dobrze. Możliwe, że nie każdy kolor tęczówki czy odcień skóry będzie akurat dobrze pasował, ale jeśli masz jasną karnację i szare, niebieskie, zielone bądź piwne oczy (moje to w sumie taki miks) to powinno być dobrze. :)


Choć paletkę mam już około roku to spostrzegłam się, że nadal nic o niej nie napisałam. jakoś ciągle wylatuje mi z głowy, albo nie jestem zadowolona ze zdjęć. :p A paletka od GOSH z wiosenno-letniej edycji z poprzedniego roku jest idealna na tę porę roku i często po nią sięgam. Choć nie jest mega napigmentowana to zawsze wyczaruje przy jej użyciu delikatnie podkreślający oko makijaż, który idealnie nadaje się na wiosnę czy lato z powodu kolorów, jakie się w niej znajdują.


W ostatnich dniach udało mi się zmalować delikatny makijaż, gdzie połączyłam najciemniejszy niebieski oraz dwa odcienie różu z tej paletki a ciemniejszym pomarańczem (ma delikatnie brązowe nuty) poprawiłam załamanie powieki (a raczej miejsce powyżej niego ;)). I jakoś tak wyszło, że te kolory bardzo przypominają mi najmodniejsze kolory roku od Pantone: Serenity i Rose Quartz. :)


Swoją drogą - Wam również tak szybko odrastają włoski przy brwiach? Mogę je usunąć w sobotę, a we wtorek już mam pełno nowych. :|
Co sądzicie o takim połączeniu na oku? Jeśli chodzi o mnie to dobrze się w nim czuję, ale wiem, że nie każdy przepada za taką kolorystyką. ;)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz