B. a Sweetheart i B. a Blue Sky od B. loves plates

Dziś chciałabym zaprezentować Wam dwa lakiery do stemplowania, które mam od marca tego roku. Co prawda pastele najmodniejsze są wiosną, jednak nie każdy jest fanem neonów, w dodatku takie delikatne kolory zawsze dobrze się sprawdzą. Przygotowałam też jedno zdobienie, które co prawda nie do końca się odbiło (napiszę poniżej dlaczego), ale i tak wyglądało całkiem nieźle gdy je nosiłam. :)


Lakiery do stemplowania potrafią być dziwne. W zależności od marki raz z jedna płytką czy guma stempla działają świetnie, raz tragicznie. Nie zawsze każdy wzór będzie chciał się dobrze odbić, dlatego trzeba szukać i szukać.


BLP26 B. a Sweetheart
&
BLP28 B. a Blue Sky

Są to dwa pastelowe lakiery do stemplowania polskich marek (współpracujących ze sobą) B. loves plates i Colour Alike. Pochodzą z wiosennej kolekcji. Na chwilę obecną możecie kupić je np. TUTAJ i TUTAJ w cenie 17.90 zł za sztukę (plus przesyłka) bądź w całym zestawie 6 lakierów TUTAJ.Lakiery mają wygodne pędzelki na które nie nabierzemy zbyt dużo, tylko tyle ile akurat potrzebujemy, czasami wystarczająca jest dosłownie kapka lakieru. 
Konsystencja lakierów jest dosyć gęsta toteż nie będą zawsze chciały współgrać z każdą płytką czy stemplem (a raczej jego gumą). Jedne wzory odbijają się perfekcyjnie, inne gorzej albo...wcale. najmniej problemów sprawiają mi płytki B. loves plates i prostokątne od Born Pretty Store. Oczywiście warto wspomnieć, że nie znam zbyt wielu innych marek płytek typu MoYouLondon czy Pueen (może kiedyś), ale są po prostu wzory, które nie lubią tak gęstych lakierów.Jednak to że nie zawsze chcą współpracować nie oznacza że warto je przekreślić, ponieważ jak na lakiery do stemplowania o dużej pojemności (8 ml) wypadają całkiem korzystnie cenowo i w dodatku są dostępne u nas w kraju. Kolorystyka też jest coraz większa i jest w czym wybierać.W przypadku tych dwóch gagatków B. a Sweetheart jest pięknym pastelowym różem, trochę takim majtkowym. Dobrze wygląda zarówno na bieli jak i czerni, na innych kolorach bywa różnie, ale to tak zawsze jest w przypadku kolorowych baz pod stemple.
B. a Blue Sky jest przeuroczym błękitem, który genialnie wygląda na czerni, ale również bieli czy innych bazach. Choć pastelowy ma w sobie delikatnie energetyzujące nuty i mnie kojarzy się z takim ostrym czerwcowo-lipcowym bezchmurnym niebem.


Poniżej zdobienie jakie wykonałam oboma kolorami na białej bazie. Wzór nie do końca się odbił ale to była wina gumy, po prostu użyłam takiej, która nie do końca współgrała z lakierami, ale że człowiek uczy się całe życie i ciągle popełnia błędy to się tym już tak nie przejmuję. :)Wzór pochodzi z płytki BP-78 (do nabycia TUTAJ). Przypomina mi japoński papierowy parasol. ;) Znacie te lakiery?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz