Pomarańczowy lakier do stemplowania Born Pretty i japoński kamon

Kolejne 2w1 - czyli krótka recenzja lakieru do stemplowania plus zdobienie z jego użyciem.


Mój kolejny lakier do stemplowania, tym razem od Born Pretty. Z tej serii jest to mój pierwszy. Wybrałam pomarańczkę. :)


Marka: Born Pretty
Numer: #10
Pojemność: 6 ml
Cena: 4,99$ w cenie regularnej
Link do sklepu: http://www.bornprettystore.com/bottle-born-pretty-stamping-polish-nail-varnish-nail-plate-printing-polish-p-27275.html
Kolor: pomarańczowy


Lakier całkiem nieźle współpracuje z większością płytek i gumami stempli, choć najbardziej lubi te miękkie i delikatnie lepkie.


Ma bardzo ładny pomarańczowy kolor, który idealnie wygląda na bieli i jasnych kolorach. na ciemnych i czerni...już niekoniecznie, choć jest widoczny, tylko że traci swój urok i żywy kolor i staje się taki wyblakły.

Ponieważ barwi trochę skórę dobrze jest użyć czegoś co zabezpieczy skórki...ja jakoś zapomniałam i skóra wokół paznokci przybrała (nawet po doczyszczeniu) lekko pomarańczowy kolor. Zeszło dopiero po kilku myciach rąk po kilku godzinach. :pDo zdobienia użyłam wzoru z nowej płytki [klik klik klik], który bardzo przypomina tzw. kamon. Jest to chryzantema, która znajduje się w godle Japonii (złota chryzantema o 16 płatkach - symbol długowieczności i szczęścia). Wokół niego znajdują się inne wzory kwiatów, ale centrum stanowi właśnie kamon.

Znacie lakiery z tej serii? A jak podoba wam się wzór z płytki?instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz