Taki żółtek z niego! Lakier do stemplowania Born Pretty nr 6

O lakierach z tej serii już kilka razy pisałam - jedne kolory zachwyciły mnie bardziej, drugie mniej, ale i tak je lubię. Dziś o jednym takim w kolorze żółci i to nie wyblakłej. ;)

Marka: Born Pretty (Store)
Seria: lakiery do stemplowania | Stamping Nail Polish
Numer: 6
Pojemność: 15 ml
Cena: 8,42$
Rodzaj: kremowy
Pędzelek: długi, prosty, średniej grubości
Kolor: żółty
Krycie: dobre

Gdzie kupić: http://www.bornprettystore.com/15ml-born-pretty-nail-stamping-polish-newly-sweet-style-nail-polish-p-22179.htmlW przypadku tego lakieru do stemplowania mamy do czynienia z lakierem kremowym o dobrym kryciu w kierunku bardzo dobrego - w zależności od tego jaki kolor będzie bazą pod stemple. Jeśli będzie to biel lub nudziaki czy wszystkie jaśniutkie kolory to lakier będzie bardzo dobrze krył i idealnie odda kolor w buteleczce.
Jeśli natomiast bazą będą ciemne kolory to krycie wciąż jest dobre, jednak potrafi zmieniać barwę z żółci na zieloną żółć (pod czernią na przykład). Trochę może to denerwować, no ale niestety tak jest.


Współpracuje dobrze z każdym moim stemplem i gumą, również ze wzorami na płytkach nie miałam problemów - jeśli już to co najwyżej zbyt późno przykładałam stempel czy coś w tym stylu. ;)


Zasycha na gumie dość szybko więc trzeba się sprężać ze stemplowaniem. Plusem jest to że dość szybko zasycha również na paznokciu więc jeśli odczekamy chwilkę i dopiero nałożymy top to nic nie powinno się rozmazać.


Kolor iście wiosenny i letni - idealny do letnich stylizacji. :) Ale oczywiście nie tylko. ;)
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz