Mała i różowa...torebka | DressLink

by - poniedziałek, kwietnia 25, 2016

Która z nas nie lubi torebek? Duże i małe zawsze przydatne. Czarna to już klasyka a co powiecie na kolor? Sama mam zarówno kilka torebek dużych jak i małych, typowo letnich jak i "normalnych", zarówno w kolorach stonowanych jak i bardziej szalonych. ;) Dziś krótka prezentacja torebki od DressLink.


Torebkę znajdziemy w 4 kolorach do wyboru: dwa klasyki i dwa kolorki. Obecnie jest na promocji i niestety z tego powodu obecnie dostępny jest tylko kolor, który widzicie na zdjęciach.
Znajdziecie ją TUTAJ.


To moja druga torebka z ich stron, pierwsza materiałowa na lato całkiem nieźle się spisywała i lubiłam ją nosić. Tę można nosić o każdej porze roku, również podczas deszczu, gdyż wykonana jest z materiału skóropodobnego.


Wygląda właściwie tak jak na zdjęciach na stronie, kolor również bardzo zbliżony. Tutaj mamy ciemniejszy ładny róż. 


Złote elementy takie jak np. zatrzask czy też części ekspresów są całkiem dobrej jakości a pasek też całkiem mocny i nic nie powinno w najbliższym czasie się zepsuć.


Torba rozmiarem należy do tych pomiędzy małych a średnich i mieści całkiem sporo. Mieści mi się w niej duży portfel, futerał na okulary, mały notatnik, mała szczotka, puder w kompakcie, perfumetka, jakieś dobre kosmetyki typu pomadka ochronna czy błyszczyk i inne pierdółki. ;)
Fajna mniejsza torebka w uroczym kolorze. :)

I ja na dokładkę. :p Bluzka i kurtka nie bardzo tu pasują kolorystycznie...ale w bluzce miało mi być po prostu w pracy wygodnie. ;)You May Also Like

9 komentarze