Płytka do stemplowania BP-L010 | Born Pretty Stamping Plate

Płytki, płytki, płytki. Ten kto zaczął przygodę ze stemplowaniem być może wie że to uzależnia. ;) Szukamy więc różnych płytek z wzorami które nas interesują. Dziś krótko przedstawię płytkę z wzorami azteckimi, które są na czasie a które sama lubię. ;)


Płytki Born Pretty przychodzą zapakowane w kartonik (co jakiś czas BPS je zmienia - kiedyś ich nie było, później pojawił się pierwszy wzór, teraz jest ten - dla wszystkich BP taki sam, duże mają swój kartonik, mniejsze trochę inny). Obecnie nakładka pod płytkę (można ją odkleić jeśli komuś przeszkadza) jest biała - zaś folia zabezpieczająca chyba zawsze jest niebieska (we wszystkich dostępnych płytkach na świecie).


Folię oczywiście odrywamy by móc nią działać. ;)


BP-L010 posiada 14 wzorów dużych cało-paznokciowych o wymiarach 14 mm na 20 mm. Dodatkowo posiada 7 małych wzorów. Wszystkie związane są z azteckim, afrykańskim czy indiańskim wzornictwem.


Nie każdy lakier będzie idealnie współgrał z każdym wzorem - ale tak to już z płytkami bywa. Ogólnie odbijają się wszystkie wzory - ale raz lepszy będzie gęstszy, raz rzadszy lakier. :p


Ciekawa, ładna płytka, którą na pewno jeszcze nie raz wykorzystam (jak przyjdzie mi jakiś ciekawy pomysł do głowy ;))


Chwilowo jest niedostępna, ale z tego co pamiętam to zawsze szybko schodziła. ;)

Dodatkowo dla przypomnienia 3 mani, które wykonałam z jej użyciem.

Znacie tę płytkę?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz