Baza peel off pod lakiery Temix od Born Pretty Store

Dziewczyny wielbiące lakiery piaskowe czy glitterowe wiedzą jak ciężko jest później zmyć takie indywidua z płytki paznokciowej. Można szału dostać. ;) Dlatego poszukujemy czegoś co ułatwi zmywania nam takich błyskotek. Można użyć np. bazy pod lakiery. Czy Temix sprostał wymaganiom?


Mała fikuśna buteleczka mieści w sobie 7 ml przezroczystego płynu (delikatnie mętnego). Jego zapach ciężko określić: nie jest ani nieprzyjemny ani też jakiś pachnący. Zdecydowanie nie pachnie jak lakier ale też nie jak guma czy lateks. Po prostu...jakoś pachnie. :p


Wybrałam go do testów, ponieważ zdjęcia na stronie od innych mnie zaciekawiły. Wydawało mi się, że będzie to produkt idealny...


Niestety nie umiem nazwać go idealnym. Nakłada się go łatwo, to fakt. Dosyć szybko schnie, to też prawda. Ale...na moich paznokciach jest problematyczny. Raz zejdzie niemal idealnie w jednym kawałku - innym razem muszę się namęczyć aby nie zniszczyć płytki a zdjąć to ustrojstwo.Najśmieszniejsze jest to że najlepiej schodzi z paznokci gdy nakładam go pod zwykłe lakiery lub brokatowe. Najgorzej gdy próbuję usunąć piaskowe.
Ma co prawda plus w tym że piaski łatwiej zmywają się wtedy zmywaczem, ale to raczej nie o to chodzi gdy kupuje się taki produkt.


Polecam czy nie? Oto jest pytanie, bo sama nie wiem. :p Z jednej strony raz mi pomaga, innym razem dostaję szału. I nie ważne czy nałożę jedną czy dwie warstwy preparatu. 
Na pewno nie wyrzucę go tylko wykorzystam do końca - może...posłuży mi też do zabezpieczania skórek przy gradientach...to całkiem ciekawy pomysł i na pewno go wypróbuję.Cena na pewno nie jest niska. Może te problemy wynikają też po prostu z powodu mojej płytki? Może już tak po prostu mam. ;)Znacie ten produkt? A możecie polecacie coś innego?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz